2703
2553
عنوان

خواهرشوهر

659 بازدید | 43 پست

دیشب خواهرشوهرم و شوهرش اومدن خونمون.یه چیز جدیدی برا خونه گرفته بودیم که نمیگم چی.خواهرشوهرم نه تعریفی نه تبریکی فقط برگشته میگه از این فلانی(جاریم) هم تو خونه ش داره!قبلا هم سر دو سه تا چیز دیگه این حرفو زده بود من چیزی نگفته بودم.خیلی زیاد هم با جاریم جیک تو جیکن.جاریم هم از اوناس که هر چی دستت ببینه همون لحظه پا میشه میره میخره هیشکی هم به روش نمیاره تعریفشم میکنن.منم گفتم اینا الان مده خیلیا دارن تو زیادی اونجا میری فقط برا اونو دیدی.اخه دم‌به دقیقه هم اونجاس.بنظرتون خوب گفتم یا باید یه چیز کلفت بارش میکردم دیگه بس کنه؟دیگه نمیخوام محلش بذارم.کلا چون طرفدار اونن همه چیو برعکس جلوه میدن.اون راحت هر چی دوس داره تقلید میکنه ازت من یه چیزو دوس داشته باشم بخرمم اون داشته باشه انگار اجازه ش رو ندارم! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هیچی نمیگفتی  ی لبخند. میزدی حرفو. عوض میکردی اینجوری نشون میدادی برات مهم نیست

اخه بار چندمه.زورم از این میگیره اونی که تقلیدکاره جاریمه اما چون باهاش رفیقن اینجوری میگن

ولش کن اصلا بهش فکر نکن خانواده شوهر فقط معدن عقده هستن .

من موندم دلیل این همه حمایتشون از اون چیه.انگار اون داره من حق ندارم داشته باشم در حالیکه اون خودشم نیاد اینا گزارش داشته های منو بهش میدن بره بخره

اخه بار چندمه.زورم از این میگیره اونی که تقلیدکاره جاریمه اما چون باهاش رفیقن اینجوری میگن

تجربه ثابت کرده جاری ک با خواهرشوهر خیلی رفیقه یجا چوبشو از همین خواهرشوهر میخوره 

بعدشم شما مطمن صد درصدی ک خواهرشوهرت بره ب جاریت بگه فلانی ازت تقلید کرده اینو خریده ؟؟؟؟؟؟؟من ک شک دارم ب اونم میگه خونه فلانی این وسیله و دیدم 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2714
من موندم دلیل این همه حمایتشون از اون چیه.انگار اون داره من حق ندارم داشته باشم در حالیکه اون خودشم ...

خانواده شوهر منم همینطوری هستن با اون خوب بشن با من بد میشن بهم بی محلی میکنن با من خوب بشن به اون بی محلی میکنن البته من غریبه ام اونجاریم دختر داداش مادر شوهرمه .ولی جاریم کلا حسوده من کاری کنم پشت من رفته اون کارو کرده .

تجربه ثابت کرده جاری ک با خواهرشوهر خیلی رفیقه یجا چوبشو از همین خواهرشوهر میخوره  بعدشم شما م ...

نه خودم دیدم که اون چیزی میخره تبریک و تمجید میکنن اما برا منو انگار یا کلا نمیبینن یا میگن فلانی هم داره.چند بارم پیش اومده خونه من چیزی دیدن اصلا به رو نیاوردن اما پس فرداش میان میگن فلانی همون چیزو خریده وای چقد قشنگ بود!کلا از من خبر برا اون میبرن.هر روزم خونه ش هستن و تو این دو ساله هم همین وضع بوده

خوب گفتی... آییییی متتتتتتتتتتتتتتتنفرم از اونایی که فقط میگن اینو و اون از ما تقلید میکنن بابا خوب ...

اخه اگه این اسمش تقلید باشه پس خود جاریم چیزی از میمون کم نداره.والا باهام قهر بوده از اول کلا اما هر کاری کردم کرده به فاصله دو سه روز.اخرشم میان به من میگن

خانواده شوهر منم همینطوری هستن با اون خوب بشن با من بد میشن بهم بی محلی میکنن با من خوب بشن به اون ب ...

جاری منم.چون با همشون رفیقه خیلی بزرگش میکنن پیش من.اصلا هم اهمیت نمیدما اما بس نمیکنن

2706