2733
2734
عنوان

🛑🛑کاربران عزیز تشریف بیارید🛑🛑

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 26 پست
سلام صبحتون بخیر امیدوارم به همه موارد به همین دقت و سرعت واکنش نشون بدین

سلام عزیزم 

تعداد تاپیکها بسیار بسیار زیاده و نی نی یارها ممکنه بعضی تاپیک های ممنوعه رو متوجه نشن که اگه همکاری و گزارش زدن کاربران باشه قطعا رسیدگی بهتر و زودتر انجام میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  تعداد تاپیکها بسیار بسیار زیاده و نی نی یارها ممکنه بعضی تاپیک های ممنوعه رو متوجه ...

ممنون ازتون

مناسفانه چند نفر هستن تبلیغ وهابیت میکنن و همچنان کاربریشون بازه 

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
سلام عزیزم  تعداد تاپیکها بسیار بسیار زیاده و نی نی یارها ممکنه بعضی تاپیک های ممنوعه رو متوجه ...

نی نی یار کمه خب 

بیشتر استخدام کنید 😀

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡
2728
ممنون ازتون مناسفانه چند نفر هستن تبلیغ وهابیت میکنن و همچنان کاربریشون بازه 

عزیزم لطفا گزارش بزنید و توی قسمت علت گزارش بنویسین تبلیغ وهابیت

اگه ثبت نام سایت عین قبل سخت بود نه وقیح نه وقیح هایی که حرف های زننده میزنن و قطع هم نمیشن دیگه اینجا نمی اومدن اما یه چیزایی هست که متاسفانه بگم قطعم میکنید چون حرف حقه

من خودم یکی از سال ۹۳ هی ایمیل میدادم قبول نمیکرد سال ۹۵ با دوستی اشنا شدم که خودش ایمیلم رو داد نی نی یار تا تونستم ثبت نام کنم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2738