2703
2553
عنوان

🛑🛑کاربران عزیز تشریف بیارید🛑🛑

2416 بازدید | 26 پست

امروز من چند کاربر که با مردوقیح خوش و بش کردن رو قطع دسترسی کردم

چون از قبل گفته بودم که خوش و بش کردن با ایشون هم ممنوعه و حتی توی امضام هم لینک موارد ممنوعه رو قرار دادم ولی بعضی کاربران عزیز رعایت نکردن و باعث شد کاربریشون بسته بشه 

از این به بعد اگه دیدین وقیح اومده و کاربری باهاش خوش و بش و شوخی میکنه پستها رو گزارش بزنید تا رسیدگی بشه

ممنون از همکاریتون🌺🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

به نظر من این درست نیستنی نی نی یار عزیز

من خودم با اینکه قدیمی هستم 

الان فهمیدم این قضیه حرف زدن و 

خب همه که اطلاع ندارن ممنوعه 

هر چند من تا به حال وقیح و ندیدم 

ولی اینکه به خاطر شوخی قطع دسترسی بشی اخه درسا نیست

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2714
به نظر من این درست نیستنی نی نی یار  من خودم به اینکه قدیمی هستم  الان فهمیدم این قضیه ح ...

عزیزم خوش و بش کردن با ایشون هم باعث میشه جری تر بشه و انگیزه  بیشتری پیدا کنه اما اگه کسی تحویلش نگیره انگیزه ای واسه ادامه کارش نداره

بعد هم یه نکته 

بعضی کاربرها خیلی بی ادب و وقیح تر از وقیح اصلی هستن 

به نظر من اونا باید جمع بشن از سایت 

حداقلش  سایت یه پاک سازی اساسی میشه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
عزیزم خوش و بش کردن با ایشون هم باعث میشه جری تر بشه و انگیزه  بیشتری پیدا کنه اما اگه کسی تحوی ...

حرف شما متین  

ولی  اطلاع رسانی کمه 

میگم من خودم الان متوجه شدم ممنوعه حرف زدن با وقیح

چند ساله که دنبالشن. 😁خطرناکترین قاتل جهان هم اینقدر طول نکشید برای دستگیریش 

چشم درجا گزارش میزنم😗😗😗

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706