2410
2553
عنوان

جواب این دوست رودار رو چی میدادم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 29 پست
وا چرا همه میگن دیگه نرو😐 حالا که رفتم تموم شد تو اون موقعیت چی باید میگفتم

دیگه موقعیت هم تموم شده دیگه

حالا دستمال دادن اونقدرها مهم نیس

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستمال خودشون بود حالا😀 منظورش از جا دستمالی بود ک ب من نزدیکتره بدم بهش

میدونم عزیزم

کلا ادم چیزی از دست کسی میگیره تشکر میکنه خب! 

عجیب بوده طرف

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
دیگه موقعیت هم تموم شده دیگه حالا دستمال دادن اونقدرها مهم نیس

دستمال یه مثال بود تو اونجا

مثالای دیگم بود

موقعیت مشابه تو زندگی پیش میاد با این تیپ افراد

2456
سلام استارتر جان شاید واقعا خیلی راحت  و خودمونی هست و اصلا حواسش نبوده تشکر کنه .به نظرم منظور ...

راحت و خودمونی که نبود

ما هم که از قبل همو نمی شناختیم

بیشتر خسته بود از بچه داری! و شوهرشم که پشت فرمون بود و کمک کاری نداشت برای بچه

اون موقعیت انقدرا هم بد نبوده شاید خیلی باهات احساس صمیمیت میکنه من هم به دوست صمیمی خودم میگم مریم میای دنبالم بریم بیرون ؟...نمیگم لطفا بیا دنبالم 

اون هم تو ماشین میگه مسی از تو داشبورد عینکمو بده ...نمیگه خواهشمندم عینکم را بده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2714

باید میگفتی شرمنده مزاحمتون شدم نمیدونستم اذیت میشی 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند

خو دیگه هم رفتی و تموم شد هم هیچی نگفتی در هرصورت الان فایده نداره😁

ولی کلا بعضیا اینجوری آن راحتن منم دیدم همین حرکتارو

براي منم پيش اومد يكي از دوستام  دنبال خودكار مي گشت بهش دادم روشو كرد اونور در حال حرف زدن با كس ديگه از دستم گرفت بعدم پرتش يه جا و رفت منم چيزي نگفتم ولي خركت قشنگي نبود

خب بنظرم هیچکاری نمیتونستی کنی اون خودش باید میفهمید با مهمونش درست حرف و رفتار کنه

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  

استارتر خودت میگی خسته بود .ادم خسته فکرش کار نمیکنه . من بچه ندارم وقتی خسته هستم باور کن هیچی نمیفهمم و متوجه هیچی نمیشم و نمیتونم تمرکز کنم در حد یه مرسی به یکی بگم ولی اگه یه وقت که حالش خوب بود بازم تکرار کرد و ...میتونه رابطه را کم کنی .ولی مادر که بچه کوچک داره تا سه سال همیشه خسته اس ممکنه شب قبلش خوب نخوابیده ...من وقتی خسته میشم خیلی عصبانی میشم

2706