2703
2553

سرزمین موج های آبی  سرزمینی مجزا با پیش از ۱۲ سال سابقه کار

زیر نظر متخصصان المانی /:

شعبه دیگری ندارد/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم بهترينش موج هاي ابي هست بعد سرزمين افتاب كه البته اين يكي كلا دو تا سرسره داره ولي خيلي تميزه موج هاي خروشان و ميگن زياد جالب نيست نرفتم ولي هم زمان اقا و خانوم داره موج هاي ابي هم همزمان داره ولي خيييلي تميزه غذاهاشم خوبه ببين برو همين موج هاي ابي الان جشنواره ي پاييزي داره مفته فقط هرجا ميري ايرانيان نررررررررررو ايرانيان از كثافت ميميري هيچي هم نداره تو فست فودش پر سوسكه

2720
سرزمین موج های آبی  سرزمینی مجزا با پیش از ۱۲ سال سابقه کار زیر نظر متخصصان المانی /: شعبه دی ...

از پارسال اونی که مال ۱۲ساله پیش شده واسه اقایون دیگه باحال نیست میگن دختر خواهرم اونجا کار می کرد می گفت جدیده زیاد خوب نیست سرسره نداره

2714
موجهای ابی و موجهای خروشان البته من موجهای ابی جدید نرفتم میگن دیگه خوب نیست قسمت مردانش خوبه که قبل ...

اتفاقا موج هاي ابي جديده واسه خانوماست سالنش خيييلي تميزه من خودم نميرفتم چون سالهاي قبل كه ميرفتم عفونت ميگرفتم 

اتفاقا موج هاي ابي جديده واسه خانوماست سالنش خيييلي تميزه من خودم نميرفتم چون سالهاي قبل كه ميرفتم ع ...

عزیزم میشه بگی این جدیدش چطوریه اخه دوستان میگن خوب نیست چیا داره قسمت کودکان هم داره؟؟

امیدت به خدا باشه
2706