1472
1459

عزيزم بهترينش موج هاي ابي هست بعد سرزمين افتاب كه البته اين يكي كلا دو تا سرسره داره ولي خيلي تميزه موج هاي خروشان و ميگن زياد جالب نيست نرفتم ولي هم زمان اقا و خانوم داره موج هاي ابي هم همزمان داره ولي خيييلي تميزه غذاهاشم خوبه ببين برو همين موج هاي ابي الان جشنواره ي پاييزي داره مفته فقط هرجا ميري ايرانيان نررررررررررو ايرانيان از كثافت ميميري هيچي هم نداره تو فست فودش پر سوسكه

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

سرزمین موج های آبی  سرزمینی مجزا با پیش از ۱۲ سال سابقه کار زیر نظر متخصصان المانی /: شعبه دی ...

از پارسال اونی که مال ۱۲ساله پیش شده واسه اقایون دیگه باحال نیست میگن دختر خواهرم اونجا کار می کرد می گفت جدیده زیاد خوب نیست سرسره نداره

1436

موجهای آبی از بقیش بهتره

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘
موجهای ابی و موجهای خروشان البته من موجهای ابی جدید نرفتم میگن دیگه خوب نیست قسمت مردانش خوبه که قبل ...

اتفاقا موج هاي ابي جديده واسه خانوماست سالنش خيييلي تميزه من خودم نميرفتم چون سالهاي قبل كه ميرفتم عفونت ميگرفتم 

1334
اتفاقا موج هاي ابي جديده واسه خانوماست سالنش خيييلي تميزه من خودم نميرفتم چون سالهاي قبل كه ميرفتم ع ...

عزیزم میشه بگی این جدیدش چطوریه اخه دوستان میگن خوب نیست چیا داره قسمت کودکان هم داره؟؟

امیدت به خدا باشه
قسمت کودکانم داره؟؟

بله البته باید قد بچه از یه حدی بلندتر باشه ولی دیگه اکثرا ۲/۵ساا به بالا رو میذارن برن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘
1474

بابا سرسره هم داره مثلا قبلا اکه ۱۰تا سرسره بوده الان شده ۳تا ولی ترکیبی درستشون کردن ینی سرسره ها طولانی تر ووخیلی هیج انگیز تر شده نیسبت به قبل بلخره در حال حاضر از همه پارکهای آبی بهتره همچنان تازه با آف خوبی هم‌ که خورده واقعا میارزه

تازه ت

انواع سونا و جکوزی و سالن ماساژ هم داره.

همون ساحلش کلی حال میده میشینی هی موج میاد بهت میزنه😋😋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۴سالست ممنون از راهنماییت

خواهش میکنم.اوقات خوشی داشته باشید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۴سالست ممنون از راهنماییت

خواهش میکنم.اوقات خوشی داشته باشید 

فقط خواستید برید گوشواره و انگشتر و گردنبند نداشته باشید چونوتو صف تحویلش کلی وقتتون گرفته میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450