2410
2553
عنوان

بیایین ببنید با این موجود چع کنم

287 بازدید | 16 پست

با ی پسری حرف میزدم .چهار روز پنج روز ی حالی هم نمیپرسید .منم سرد شدم مثل خو دش شدم حالا پیام داده عشقمی (غلط کرده 😠😠)

دلم میخواست فحشش بدم دلم خنگ شه ولی ترجیح دادم ب زور با سیاست رفتار کنم 

شما بگین چی بنویسم براش 

این احساس کرده من سرد شدم اینجوری گفته 

من واقعا ازش سرد شدم ولی نمیخوام باز احساساتم بهم غلبه کنه میخوام خیلی قوی برخورد کنم حساب کار بیاد دستش 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عجب///:

برو بگو منم دوست دارم خودتو راحت کن اینقدر تاپیک نزن وقتی نظر بقیه مهم نیست واست///:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
حالت خوب نیستا همه گفتن ولش کن ولی تو دلت میخواد یکی بهت بگه توام بگو دوست دارم البته تو تاپیک قبلی ...

خب همون هرو گفته دیگه .ازه دیکه میدونم حالم خوب نیست 

واااااااا تاپیک دوباره

واااای خب گفتمممم بقیه هم نظر بدن چرا منو میکشیددد اخه .

حتما ذهنم درگیرشبود خب 😒😒😒😑😑😑😑😑

2714
عزیزم سرصبح هم گفتی همه ی دوستان گفتن بیخیالش شو

اخه شما یک کلمه میگین بیخیال شو .برا من ب این راحتی نیست اگه راحت بود که انقد ساده و احساساتی نبودم .بیشترم تاپیک زدم هم نظرات بقیه رو بدونم و هم انقد بشنوم ولش کن تا بتونم کمی قبول کنم .من ن شماهارو سرکار گذاشتم و ن میخوام کسی رو اذیت کنم فقط ذهنم درگیر بود .

همه گفتن ولش کن . حتما دوست نداری ولش کنی  اینو بگو خیال همه رو راحت کن😐 والله

اگه نمیخواستمش ازاول باهاش حرف نمیزدم خب رفتارش منم سرد کرده دیگه .بعدشم پیراهن عوض کردنکه نیست سخته 😭😭😭😭😭

انتظار داری این آدم بشه شوهرت .بره خر چند روز یه بار یادش بیفته زن و بچه داره بعد بیاد خونه .حرف حقیقت یه زمانی تلخه ولی یه زمانی واست میشه حقیقت .شوهر من یه آدمه رفیق بازه از سرکار میاد میره سراغ رفیقاش تازه شب یادش میفته زن و بچه داره .اشتباه نکن این نصیحت نبود یه حقیقت زندگی بود ‌

2706