1464
1459
عنوان

بیایین ببنید با این موجود چع کنم

286 بازدید | 16 پست

با ی پسری حرف میزدم .چهار روز پنج روز ی حالی هم نمیپرسید .منم سرد شدم مثل خو دش شدم حالا پیام داده عشقمی (غلط کرده 😠😠)

دلم میخواست فحشش بدم دلم خنگ شه ولی ترجیح دادم ب زور با سیاست رفتار کنم 

شما بگین چی بنویسم براش 

این احساس کرده من سرد شدم اینجوری گفته 

من واقعا ازش سرد شدم ولی نمیخوام باز احساساتم بهم غلبه کنه میخوام خیلی قوی برخورد کنم حساب کار بیاد دستش 

.

حالت خوب نیستا همه گفتن ولش کن ولی تو دلت میخواد یکی بهت بگه توام بگو دوست دارم البته تو تاپیک قبلی گفتی گفته دوست دارم

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه 👶💙💖

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1473
1444
عزیزم سرصبح هم گفتی همه ی دوستان گفتن بیخیالش شو

اخه شما یک کلمه میگین بیخیال شو .برا من ب این راحتی نیست اگه راحت بود که انقد ساده و احساساتی نبودم .بیشترم تاپیک زدم هم نظرات بقیه رو بدونم و هم انقد بشنوم ولش کن تا بتونم کمی قبول کنم .من ن شماهارو سرکار گذاشتم و ن میخوام کسی رو اذیت کنم فقط ذهنم درگیر بود .

.
همه گفتن ولش کن . حتما دوست نداری ولش کنی  اینو بگو خیال همه رو راحت کن😐 والله

اگه نمیخواستمش ازاول باهاش حرف نمیزدم خب رفتارش منم سرد کرده دیگه .بعدشم پیراهن عوض کردنکه نیست سخته 😭😭😭😭😭

.

انتظار داری این آدم بشه شوهرت .بره خر چند روز یه بار یادش بیفته زن و بچه داره بعد بیاد خونه .حرف حقیقت یه زمانی تلخه ولی یه زمانی واست میشه حقیقت .شوهر من یه آدمه رفیق بازه از سرکار میاد میره سراغ رفیقاش تازه شب یادش میفته زن و بچه داره .اشتباه نکن این نصیحت نبود یه حقیقت زندگی بود ‌

1474