2410
2553
عنوان

من.همونی.هستم.که.هفته.پیش.تایپک.زد.گفت.تاندوم.انگشت.دست.پسرم.قطع.شده.

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 20 پست
آخی  خودتو  اون بچه یه طرف  اون یکی پسرتم گناه داره . عمدی نبوده که

آره.عزیزم.میدونم.انقدر.اونروز.از.ترس.می.لرزید.خیلی.

ناراحتم.چرا.که.خیلی.ضعیف.وترسو.هستش.نمیدونم.چکار.کنم.از.همه.چی.میترسه.از.دکتر.پلیس.وغیره.هر.چی.میگم.اینا.ترس.نداره.گوش.نمیده.از پلیس.خاطره.بدی.که.تو.ذهنشه.اینکه.ماشین.باباشو.پلیس.جریمه.کرد.از.دکتر.هم.چون.آزمایش.خون.وآمپول.زیاد.زده.قبلا.خیلی.مریض.میشد.الانم.که.بهمن۶سالش.میشه.به زور۱۶کیلو.قدشم.۱۰۴ نمی‌دونم.دیگه.چه.کاری برایش انجام.بدم

آره.عزیزم.میدونم.انقدر.اونروز.از.ترس.می.لرزید.خیلی. ناراحتم.چرا.که.خیلی.ضعیف.وترسو.هستش.نمیدونم.چکا ...

خب دختر من میترسید براش جا انداختم که دکتر آمپول نمیزنه . هبچ وقت آمپولاشو نبردم دکتر خودش بزنه . دکتر خودش فقط معاینه میکنه .کارای روتین که بچه ها میدونن دیگه . دخترم حالا دبگه تا میره تو مطل دهنشو باز میکنه میدونه که دکتر آمپول نمیزنه .

یه مقدار بیشتر براش وقت بزار . براش خیلی خیلی حرف بزن . تجربه من که اینه . هر چی حرف میزنم بچه ها بهتر میفهمن .الان بچه های من هیچ کدومشون نمیدونن دندونپزشکی آمپول داره . هر جفتشونم دندون عصب کشی کردن . اصلا نفهمیدن آمپول داره .هم ما نزاشتیم بفهمن هم به دکترش خیلی سفارش کردیم .قبلش اسپری بی حسی زد سرنگ رو هم ندیدن .

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دختر من میترسید براش جا انداختم که دکتر آمپول نمیزنه . هبچ وقت آمپولاشو نبردم دکتر خودش بزنه . دک ...

ممنون عزیزم.به.خدا وقت.میزارم.خیلی لاغرها.جایزه.براش.میگیرم.ولی شاید.حق.با شما باشه.باید.بیشتر.توجهم.بهش.باشه.ممنون

چون تحربه کردم بهت میگم اصلا بکش بکش نکنیدش به سمت دکتر .و به ترسش دامن نزنید . یه جوری رفتار کنید انگار که مهم نیست الان ماشین مایس دیدیم . یه باز ملیس جلو ماشین مارو گرفت خواهرم گفت ای واااای پلیس .

دیدم بچه ها هی میگن چیه ؟چی شده؟ 

گفتم آقای پلیس بعضی جاها با ماشین وامیسته بعضی خیابونا پولی هست . وقتی میریم باید وایسیم کنار به پایس پول بدیم .دیگه کلا پلیس میبینن میگن بابا چرا پول ندادی به پلیسه😂😂😂

میگم این خیابونه پولی نبود حتما .

با بچه ها حرف بزن بگو پلیس آدمای بد رو میگیره که ما راحت زندگی کنیم .اگه چیزی از زندان‌نمیدونه نگو اصن.

دختر من از آمبولانس میترسید .یه بارم زنگ زدیم اومون پدر بزرگمگ بردن فوت کرده بود این تو ذهنش مونده بود . انقد باهاش حرف زدم تا راصی شد و الان دیگه نمیترسه 

ولی خواهرم انقد بد میگه که بچه خودش سکته میکنه پلیس میبینه . 

و هی تهدیدای نا به جا که کار بد کنی پلیس میاد زندانی میکنه . دکتر آمپول میزنه بهت .شیطونی نکن.

فرهنگ اشتباهیه 

2720
ممنون عزیزم.به.خدا وقت.میزارم.خیلی لاغرها.جایزه.براش.میگیرم.ولی شاید.حق.با شما باشه.باید.بیشتر.توجهم ...

جلو بقیه مدام بگو پسر من خیلی شجاع شده . این سری رفت دکتر براتون فیلمشو میفرستم ببینید چقد شجاع شده . براش یه جایزه بخرید . 

دوست من دختر من از ترس زیاد لکنت گرفته بود ولی تو ۳ سالگی. و چون بچه بود نمیفهمیدیم از چی ترسیده .تو ظاهرم هیچی نبود. دکتر راحت میومد تو رفتاراش از هیچی نمیترسید. ففط من که میخواستم ازش جداشم میلرزیدااا. میگفت میری من تنها میشم . روانشناس بردم گفت لابد جلوش گفتی میرم از این زندگی .گفتم برا چی بگم وقتی با همسرم مشکلی ندارم 

ولی فففففقط با حرف زدن مدام و آروم حرف زدن توجیه میشد برا همه چی 

حتی الان که ۸ سالشه خیلی حرف میزنم وقتی میخوام یه چیزی بهش بفهمونم. کاملا لکنتش خوب شده .

گفتار درمانش میگفت بیخودی جلو بقزه تعریفشو بکن .فکر نمیکردم اثر داشته باشه ولی امتحان کردم معجزه کرد . عاشق تعریف کردن و تمجید شدن هستن بچه ها