2726

سلام.امروز.باید.ببرم.بیمارستان.تا.دکتر.جراح.جای.عمل.رو.ببینه.وبگه.عمل.نتیجه.بخش.بوده.یا.نه.امیدوارم.که.نتیجه.بخش.باشه.هفته.پیش.بود.که.متر.فلزی.انگشت.۴سمت. راست.دستش.تاندومش.قطع.شد.مامانای.عزیز.هر.چیز.پیش.پا.افتاده.از.نظر.ما.میتونه.به.بدترین سی تبدیل.بشه.خیلی.حواستون.جمع.باشه.پسرم۲سالشه.که.با برادر۵سالش بازی

میکرد.حین.بازی.برادرش.متر.رو.از.دست.پسر۲سالم.کشید.وباعث شد.کارش.به.بیمارستان.بکشه.وتحت.بیهوشی.در.اتاق.عمل.جراحی.پیوند.تاندوم.قرار.بگیره.نمیدونید.چه.صحنه.وحشتناکی.بود.خون.چند.جای.خونه.ریخته.بود.بیمارستان.میلاد.قبولش.نکرد.گفت.الان.دکتر.نداریم.فرستادبیمارستان۱۵خرداد.واونجا.سریع.سر۱ساعت.کارهای پرونده.وآزمایش.انجلم.شد.وعملش.کردن.امروز.هم.بعد۷روز باید بره.دوباره.بیمارستان

فقط خواستم.بگم.براش.دعا.کنید.خوب.شده.باشه.خیلی.نگران.حال.بچمم.ودلم.خونه.که.چه.زجری.دوباره.میکشه.برای.تعویض.باند.چون.از.دکتر.میترسه

انشاالله بهتر بشه و سلامتش برگرده😘

واسه دلهره و ترسش توحید ،حمد بخون فوت کن به بچه تا قلبش اروم بگیره

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

الهی زودتر خوب بشه.براش دعا میکنم.مرسی اگاهمون کردی بچه هام کارشونه با متر بازی کنن دیگه نمیزارم🙄🙄برا بچت جایزه و اسباب بازی که دوس داره بخر .یا تا دکتر خاست کارشو کنه بهش بده دوق کنه حواسش پرت بشه یا بده دستش برای بعد کار دکتر

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امیدوارم هرچه زودتر شفا بگیره و به خونه برگرده

تاندون درسته

چرا بین کلمات نقطه گذاشتی بد خونده میشه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

یا میتونی خوراکی مورد علاقشو بخری ببری.من بچم کوچیک بود اینجوری راصی میشد تو چشمش قطره اشک بریزن یا دندونپزشک دندوشا پر کنه...وی درکت میکنم سخته خداییش.خدا بزرگه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

براش دعا کردم عزیزم، ان شاءالله کامل سلامتیش رو بدست بیاره، پسر منم تو 3 سالگی وقتی تو مهمونی داشت جورابشو میپوشید همه رو صدا میزد که منو ببینید خودم دارم میپوشم، یهو انگشت شست دست چپش تق صدا کرد در رفت، از اون موقع نمیتونه انگشتشو خم کنه، گفتن تاندونش کشیده شده باید جراحی بشه، تا الان که جراحیش نکردیم، چندروز پیش میگفت پس کی این انگشتم خوب میشه، تو مدرسه یکم اذیت میشه

یا میتونی خوراکی مورد علاقشو بخری ببری.من بچم کوچیک بود اینجوری راصی میشد تو چشمش قطره اشک بریزن یا ...

آره.ممنون.براش.آبنبات.چوبی.باید.بخرم.خیلی.ذوق.میکنه

2706