2726
عنوان

چند روز یه فکری ذهنمو مشغول کرده...مربوط به مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 33 پست
نه😐😐😐 اون کاکائو هزار تومنم بود بازم نباید چیزی میگفت چون هدیه وظیفه نیست فقط لطفه  بدتر ا ...

اخه کسی ازش نظر نمیخواست این هی میپرید با لحن بد وسط حرف اونا دیگه پدرشوهرمم خیلی مودبانه گفت به توچه😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کادو دادن به قیمت نیست که به نفس کاره

یعنی به فکر طرف بودی برات اهمیت داشته که کادو دادی

دیگه شما فکر کن اصلا بابتش یه ریال هم پرداخت نشده چه اهمیتی داره

#بزرگی سرار به گفتار نیست #دوصد گفته چون نیم کردار نیست.
بچه ها کم بگین ب تو زبطی نداره بنده خدا یه حرفی زد راهنمایی کنین و برین..خب از رفتار مادرشوهرش حس خو ...

اره ااقعا انگار فقط به تو ربط نداره رو یاد گرفتن 😐😐😐فکرم مشغوله چون خودم اینجوری نیستم هیچوقت 😥😥😥نمیگم فلان چیز قیمتش اینه اونه

2728
خوب فرق داره میگی بار چندمه داره میره کربلا این که نمیتونه هر بار کربلا رفتن داداشش کلی هزینه بنظرم ...

اره بار ۵ بود که رفته بود کربلا...اصلا مسئله کادو نیست چون گفتم گه مشکل هزینه کردن و مالی ندارن مشکل من طرز برخورد مادرشوهرمه😐😐😐

کسی ک چندبار میره دیگه نیاز هدیه نیست در حد همین شکلات مراسم عروسی و بچه آوردن فرق داره..

بیخیالشون شو زندگیتو کن راحتتری کلا سعی کن او رندگیت از اطرافیانت چیزای خوبشون رو فقط یاد بگیری..رفتار زشت بقیه تاثیر روت نزاره

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

کلا مادرشوهرت بی سیاسته

عموی همسر من ی کلاه برداری کرده چند سال پیش هنوز تبعاتشو بچه هاش دارن جمع میکنن 

من خیلی اتفاقی این داستانو. فهمیدم

نشده یکبار مادرشوهرم جلو عموش یا وقتی تنهاییم حرفی بزنه

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
 کسی ک چندبار میره دیگه نیاز هدیه نیست در حد همین شکلات مراسم عروسی و بچه آوردن فرق داره.. بیخ ...

یعنی هر مراسمی میشه تین مادرشوهر من سر کادو بردن دعوا داره با پدرشوهرم بعد ۷۰ سال😐

خب. حتما از قبل مشکلاتی با برادرشوهره داره که براش مهمه

شاید همش از خوبی اینا سواستفاده کرده

وقتی از گذشته شون خبر نداری چطور قضاوت میکنی

شاید خودتم بعدها چنین برخوردی رو داشته باشی با اقوامت

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

ای بابا استاتر. اومد ی حرفی زدچرا انقدر جبهه میگیرن ی عده 

بلاخره با مادرشوهرش فامیله 

منم باشم وقتی ببینم مادرشوهرم این بر خورد. رو. داره بفکر. میوفتم پس فردا پشت سر من نزنه حرفی 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
کلا مادرشوهرت بی سیاسته عموی همسر من ی کلاه برداری کرده چند سال پیش هنوز تبعاتشو بچه هاش دارن جمع م ...

مشکللت خانواده خودشو نمیگه مثلا پسرخاله شوهرم طلاق گرفته بود نگفته بود من پسرخاله اشو دیدم خونه مادرشوهرم خیلی سرخوش گفتم خانومتون چطوره خوبن پس چرا نیومدن😎پسره کلا ماتش برد گفت طلاق گرفتم😥 ولی خیلی بد خانواده شوهرش رو میگه کوچکترین چیزی رو داستان میکنه...

خب. حتما از قبل مشکلاتی با برادرشوهره داره که براش مهمه شاید همش از خوبی اینا سواستفاده کرده وقتی ...

از گذشتشون خبر ندارم ولی ۵ ساله دارم باهاشون زندگی میکنم و تاحدودی شناختم و میشناسم رفتاراشونو

مشکللت خانواده خودشو نمیگه مثلا پسرخاله شوهرم طلاق گرفته بود نگفته بود من پسرخاله اشو دیدم خونه مادر ...

متاسفانه اکثر خانم ها همینن مخصوصا اونا که از اول لج بودن تا آخر عمر همین جور بدون تغییر میمون خب بدِ خوب نیست ..

مادرشوهر منم کاری کرده پدرشوهرم با داداشاش ‌ک بزور یه ارتباط میگیره اونم با یکیشون سالی دوسالی یه بار.یه خواهرشوهرم داره اخیرا دعوا بپا کرد باهاش اونم از فامیل شوهر ساقط کرد من خودم ناراحت شدم چون عمه شوهرم خوبه و خیلی بهمون احترام میزاره همیشه.ولی خب میدونم اونا که قهر کردن بهرحال عمه اش هم با من سر سنگین میشه !

هیچ کس رو نذاشته تو فامیل بمونه کلا قطع رابطه ست باهمه...

و انتظار داره منم همین مدلی باشم.

تازه دوس نداره منم خونش برم فقط دورا دور خبری داشته باشه..وقتیم نرم پدرشوهرم گلایه میکنه البته الان شرایطم به جوریه ک نمیتونم جایی برم...فقطدوس داره با یه خواهر خودش رفت و آمد کنه با بقیه هم نه بنظرم ک افسرده ست.چون مادر خودشم تحویل نمیگیره😏

ولی کلا این مدل افراد باید از اول همسراشون مدیریتشون کنند دیگ بعد ۵۰_۷۰سال چیزی درست نمیشه.

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2706