2410
2553

چند روز پیش پدرشوهرم برگشت از کربلا .ما هم رفته بودیم خونشون برادرش که‌میشه عموی شوهرم اومد دیدنش یه بسته از این کاکائو ها که تو جعبه هستن از اونا اورده بود پدرشوهدمم برای بار ۴ یا ۵ بود رفته بوده کربلا خلاصه که نشست یخورده عموش صحبت کردن و رفت داشت راجع به تقسیم یه زمینی که تو شهرستانشون هست با پدرشوهرم صحبت میکرد که من درست  متوجه نشدم دقیق چی می گفت فکر کنم قرار شد با پدرشوهرم برن شهرستان وکالت بدن و یسری کارا کنن اینم بگم که کلا وضع مالیشون خوبه حالا این بین مادرشوهرم هی میپرید به پدرشوهرم و عموی شوهرم که اررره به تو چه و...هی دخالت میکرد پدرشوهرمم میگفت بسه به تو چه حرف نزن و...بعدش کهعموش رفت سریع پرید کاکائو رو از پاکت دراورد پشتش قیمت رو دراورد جلو من گفت چققققدره قیمت منم دیدم زده ۲۵ تومن...بعدشم پرید به پدر شوهرررم که ببیییین رفته کاکائو ۲۵ خریده تو اونوقت رفتی واسه فلان مراسمشون فلان چیزو خریدی فلان قدر...حالا منم چند روز تو مخمه که این چرا این حرکت رو کرد...ایا درست بود حرکتش یا نه؟؟

نه/:عقده ای حسود (ببخشیدا)

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نه😐😐😐

اون کاکائو هزار تومنم بود بازم نباید چیزی میگفت چون هدیه وظیفه نیست فقط لطفه 

بدتر از اون پدرشوهرته که جلو بقیه به زنش گفته به تو چه😐

من میتونم دوست خوب تو باشم:)

مادرشوهرمنم اونجوریه..عقده ای 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2714
چه وقت و چه حوصله ای داری... درست و غلط چه چیزی به شما زیاد یا کم میکنه بچسب ب زندگیت دختر ول کن ز ...

یه ربط کوچولو داره من ادم مادی زیاد نیستم که اهل مقایسه باشم درحد توان و شان و شخصیت خودمم همش کادو میبرم و مقایسه نمیکنم

اخه چند وقت پیش تولد دخترم بود خواهرشوهرم رفته بود یه لباس ۳۰  یا ۴۰تومنی گرفته بود یک هفته بعدش که رفته بودم واسه تولد پسر خواهرشوهرم کادو تولد بگیرم یه اسباب بازی براش خریدم ۶۰ تومن اومدم خونه تو صحبتهام گفتم اره عینه لباسی که واسه رونیکا اوردن دیدم تو بازار شوهرم گفت چند بود و...منم همون دقیقه در گوش شوهرم گفتم پس منم باید کادو خواهرتو مقایسه میکردم نباید وقتی فهمیدم لباسه ۳۰ تومنه واسه بچش ۶۰ هزینه میکردم..شوهرم ساکت موند هیچی نگفت 

یه ربط کوچولو داره من ادم مادی زیاد نیستم که اهل مقایسه باشم درحد توان و شان و شخصیت خودمم همش کادو ...

نه بازم نداره شما راه و روشی که بنظرت درسته انجام بده حالا هر کس هر مدلی میخواد باشه

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2706