1542
1480

چند روز پیش پدرشوهرم برگشت از کربلا .ما هم رفته بودیم خونشون برادرش که‌میشه عموی شوهرم اومد دیدنش یه بسته از این کاکائو ها که تو جعبه هستن از اونا اورده بود پدرشوهدمم برای بار ۴ یا ۵ بود رفته بوده کربلا خلاصه که نشست یخورده عموش صحبت کردن و رفت داشت راجع به تقسیم یه زمینی که تو شهرستانشون هست با پدرشوهرم صحبت میکرد که من درست  متوجه نشدم دقیق چی می گفت فکر کنم قرار شد با پدرشوهرم برن شهرستان وکالت بدن و یسری کارا کنن اینم بگم که کلا وضع مالیشون خوبه حالا این بین مادرشوهرم هی میپرید به پدرشوهرم و عموی شوهرم که اررره به تو چه و...هی دخالت میکرد پدرشوهرمم میگفت بسه به تو چه حرف نزن و...بعدش کهعموش رفت سریع پرید کاکائو رو از پاکت دراورد پشتش قیمت رو دراورد جلو من گفت چققققدره قیمت منم دیدم زده ۲۵ تومن...بعدشم پرید به پدر شوهرررم که ببیییین رفته کاکائو ۲۵ خریده تو اونوقت رفتی واسه فلان مراسمشون فلان چیزو خریدی فلان قدر...حالا منم چند روز تو مخمه که این چرا این حرکت رو کرد...ایا درست بود حرکتش یا نه؟؟

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

مادرشوهرمنم اونجوریه..عقده ای 

خداجونم😭بدجوردلتنگ پسرمم😔😔صدای گریه ی منه خداتوروازم گرفت آتیش گرفته جون من داغت به قلب من نشست..پسرنازم😭کی فکرشومیکرد ۶ماهه به دنیا بیای وفقط ۶روز کنارت باشم 😔دیگه آذراومد وتونیومدی مطمن شدم که دیگه خدا ازم گرفتت 😔هنوزم باورم نشده بود ندارمت مثل اون روزا حس میکردم لگدمیزنی😭😭دلم برات خیلی تنگ شده اون لحظه ای که صدامومیشنیدی تکون میخوردی دلم برات میرفت😭😭روزارومیشمردم آذربشه بیای لباسای قشنگتوتنت کنم قربونت برم😔😔😭😭پسرم حرفاوتیکه های اطرافیان خیلی آزارم میده همیشه باهات دردل میکردم میگفتم میای ودلمواروم میکنی ولی توام نیسی ودارم دق میکنم 😭😭😭وقتی شنیدم سِرم لعنتی رگتوپاره کرده بند دل منم پاره شدپسرم 😔😔چشام دیگه نمیبینه اخه چقد گریه کنم همه روکلافه کردم😔😔اخه دست خودم نیس که داغت بدجوربه دلم موند😭😭😭😭چه ساده میگن فراموش کن قسمت نبود اخه اوناچه میدونن من باتوزندگی میکردم باچه ذوقی برات وسایل میخریدم وتودلم میگفتم منم مامان میشم منم یکیودارم که بی ریاهم دیگه رودوست داشته باشیم 😔😔تورفتی دلخوشی وخنده هام باتورفت 😔امسال یلداروبدون توفقط شناسنامه ی قشنگتو لباسایی که قراربودشب یلدا تنت کنم رو بغل کردم گریه کردم..تاوقتی بیای همه ی مناسبتا روکارم گریه میخادبشه ..ازتاریخ ۱۳۹۸/۶/۹ متنفرررم ای خدااااابه کی به چی قسمت بدم پسرموبهم بگردونی😔😔😭😭😭😭
8
چه وقت و چه حوصله ای داری... درست و غلط چه چیزی به شما زیاد یا کم میکنه بچسب ب زندگیت دختر ول کن ز ...

یه ربط کوچولو داره من ادم مادی زیاد نیستم که اهل مقایسه باشم درحد توان و شان و شخصیت خودمم همش کادو میبرم و مقایسه نمیکنم

اخه چند وقت پیش تولد دخترم بود خواهرشوهرم رفته بود یه لباس ۳۰  یا ۴۰تومنی گرفته بود یک هفته بعدش که رفته بودم واسه تولد پسر خواهرشوهرم کادو تولد بگیرم یه اسباب بازی براش خریدم ۶۰ تومن اومدم خونه تو صحبتهام گفتم اره عینه لباسی که واسه رونیکا اوردن دیدم تو بازار شوهرم گفت چند بود و...منم همون دقیقه در گوش شوهرم گفتم پس منم باید کادو خواهرتو مقایسه میکردم نباید وقتی فهمیدم لباسه ۳۰ تومنه واسه بچش ۶۰ هزینه میکردم..شوهرم ساکت موند هیچی نگفت 

بچه ها کم بگین ب تو زبطی نداره بنده خدا یه حرفی زد راهنمایی کنین و برین..خب از رفتار مادرشوهرش حس خوبی نداره

دوستای گلم لطفاتاریخ عضویتمو تو سرم نزنین کاربر قدیمی ام..  

درست و غلطشو نمیدونم ولی ادم میسوزه وقتی واسه یکی خیلی مایه بزاره ولی طرف موقع جبران خساست کنه!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
یه ربط کوچولو داره من ادم مادی زیاد نیستم که اهل مقایسه باشم درحد توان و شان و شخصیت خودمم همش کادو ...

نه بازم نداره شما راه و روشی که بنظرت درسته انجام بده حالا هر کس هر مدلی میخواد باشه

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
1396
نه😐😐😐 اون کاکائو هزار تومنم بود بازم نباید چیزی میگفت چون هدیه وظیفه نیست فقط لطفه  بدتر ا ...

اخه کسی ازش نظر نمیخواست این هی میپرید با لحن بد وسط حرف اونا دیگه پدرشوهرمم خیلی مودبانه گفت به توچه😐

کادو دادن به قیمت نیست که به نفس کاره

یعنی به فکر طرف بودی برات اهمیت داشته که کادو دادی

دیگه شما فکر کن اصلا بابتش یه ریال هم پرداخت نشده چه اهمیتی داره

#بزرگی سرار به گفتار نیست #دوصد گفته چون نیم کردار نیست.
بچه ها کم بگین ب تو زبطی نداره بنده خدا یه حرفی زد راهنمایی کنین و برین..خب از رفتار مادرشوهرش حس خو ...

اره ااقعا انگار فقط به تو ربط نداره رو یاد گرفتن 😐😐😐فکرم مشغوله چون خودم اینجوری نیستم هیچوقت 😥😥😥نمیگم فلان چیز قیمتش اینه اونه

1578