2737
2734
عنوان

چجوری این موضوع رو هضمش کنم

306 بازدید | 8 پست

شوهرم شرکت زده و برادرشو که من مخالف سرسختشم آورده تو شرکتش برادرش توگذشته ضرر مالی زیاد زد به من وخانوادم خیلی توهین کردولی میگه الان پشیمونه الان با شوهرم حرف زدم گفت برادرش رفته چندتا کار واسه شرکت آورده وکارمون داره میگیره من گفتم مخالفم باهاش گفت حالا که نزاشته شرکت ورشکست بشه  گفتم من دوست ندارم با این آدم کار کنی میگه    دارم به سود میرسم جلو پیشرفتمو نگیر  میخوام برات خونه وماشین بخرم چکار برادرم داری حالا من چکار کنم من دوستدارم زندگیم مستقل باشه از حرف ودخالتا بدم میاد ولی مگه میشه همش زندگیم شده دعوا سر برادرش

بیخیال بابا  زندگیتو بکن

دلیلی هم نداره که به ادمی که یه بار خورده زمین کمک نکنی برادرشه دستشو نگیره کی میخواد دستشو بگیره 

الانم که کارشون خوب داره پیش میره ایه یاس خوندنت چیه اخه؟

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیخیال بابا  زندگیتو بکن دلیلی هم نداره که به ادمی که یه بار خورده زمین کمک نکنی برادرشه دستشو ...

من بدجور کینه گرفتم  بدجور یه چیزی پیشگوی . بعدم جاریم خیلی اخلاقای زشت وچرت داره پشت سرمون حرفه منم بی زبون

من بدجور کینه گرفتم  بدجور یه چیزی پیشگوی . بعدم جاریم خیلی اخلاقای زشت وچرت داره پشت سرمون حرف ...

بیخیال باهاشون رفت و امد نکن زیادم همکلام نشو 

فقط به شوهرت بگو هرچی شد مقصرش تویی

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2738