2410
2553
خدایی همه ماهیا خوبن خوشمزن گرونن. نه ماهی بدمزه دیدم نه ارزون😐

ماهی جنوب خوشمزه نیست بو میده😷

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ما جنوبیم صبور و نیزه و سرخو  ماهی های دریایی همشون خوش طعمن ولی گرونن

سرخو هم گرونه؟مجرد ک بودم یادمه مامانم میگرفت میگفت نسبت ب بقیه ماهیا ارزونتره

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
2714
چرا،پدربزرگ خسسسیسسس من بلده پیدا کنه من عاشق انواع ماهیم،ی سری ی تیکه ماهی گذاشتن جلوم نمیدونم چ کو ...

جدی؟خداروشکر تجربه بدی ازماهی نداشتم تاحالا.ماهی عشقه.یادم نمیاد تاحالا سیرشده باشم وقتی ماهی داریم😞حتی اگه دوتا ماهی بخورم باکلی برنج.نمیدونم چرا😅همیشه ته دلم گفتم یه لقمه دیگه

دردم از یار است و درمان نیز هم
من  دوس  دارم تو فر درست کنم بلد نیستم

ماهیتو نمک و فلفل و زردچوبه ابلیمو بزن.بزار یکم بمونه یه یکی دوساعتی.....سیز رو پیاز و سرخ کن.سبزی قلیههم سرخ کن خوب .با سیر و‌پیازات و نمک و فلفل و ادویه و یکم تمر اب شده یا یکم رب انار مخلوط کن .فر بزار  گرم شه .کف پیرکس رو یکم چرب کن .ماهیتو بزار تو  پیرکست .از اون سبزیه یه لایه نازک بکش زوی ماهیت.صخیم نباشه چون سبزی میسوزه .ماهی خام میمونه...من خودم دور پیرکس هم گوجه حلقه ای .فلفل دلمه ای حلقه.هویج حلقه.پیاز حلقه میریزم .موقع پخت بوی فوق العاده میپیچه.زمان فر بیشتر از زمان کبابیه.من فرم خرابه ممکنه یک ساعت و نیم تا دو ساعت طول میکشه .خودت باید زمان رو تست کنی .من اگه سبزی قلیه اصافه اومد با برنج قاطیش میکنم و دم میدم .عالی میشه .کل فامیل شوهرم میگن اومدیم خونتون فقط ماهی😆😆😆

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706