2703
2553
عنوان

سلام میشه امروزتونو با یه صلوات برای خانومای منتظر شروع کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 104 پست
عههههه انشالله که زودی مامان میشی ولی کار خوبی میکنی خودتو تقویت میکنی تا شوهرت نیستو اقدام تعطیله خ ...

واییییییی مرسی عزیزم چقدر مهربونی تو آخه.ممنونم از این همه اطلاعات مفیدی که گذاشتی‌.مطمئنم خدا این مهربونیو وکمک کردنت رو که ببینه عمرا بهت بگه نه .خدا عمرا به بنده های با وجدان ومهربونش نه نمیگه.میدونم به زودی باردار میشی ودلت شاد شاد

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واییییییی مرسی عزیزم چقدر مهربونی تو آخه.ممنونم از این همه اطلاعات مفیدی که گذاشتی‌.مطمئنم خدا این م ...

ممنون عزیزم فقط از ته دل از خدا میخوام که هیچ موقع در انتظارو نچشی و هیچوقته هیچوقتم غم و ناراحتی و داغ  عزیزامتو و مخصوصا بچتو نبینی 

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏
ممنون عزیزم فقط از ته دل از خدا میخوام که هیچ موقع در انتظارو نچشی و هیچوقته هیچوقتم غم و ناراحتی و ...

فدات بشم گلم.من نزدیک یک ساله میخوام اقدام کنم ولی هربار یه اتفاق میوفته که کنسل میشه مطمئنم این اتفاق ها واسم خوب بوده وقطعا دلیلی داشته ومن ریش وقیچی رو دادم دست خدا وزندگیمو بهش سپردم وفقط دعا میکنم من به حکمتش ایمان دارم ولی دست از خواستن نمیکشم.امیدوارم این ماه دوخط قرمز بی بی تمام سختی ها وانتظارات رو از یادت ببره وطعم شیرین مادری رو بچشی .برات دعا میکنم ونذر ام البنین که خدا دوتا فرشته یکی سیبیلو یکی بدون سیبیل همین ماه بزارع تو شکمت😍😍😍

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2456
فدات بشم گلم.من نزدیک یک ساله میخوام اقدام کنم ولی هربار یه اتفاق میوفته که کنسل میشه مطمئنم این اتف ...

وای مرسی عزیزم انشالله حکمت خدا برات همونی باشه که ارزوته

2714
عزیزم جواب آزمایشت چی شد؟

جواب گفت فردا عصر

دل تو دلم نیست 

من فردا صب میرم خونمون

مامانم اینا میرن میگیرن

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
جواب گفت فردا عصر دل تو دلم نیست  من فردا صب میرم خونمون مامانم اینا میرن میگیرن

انشالله که مثبته عزیزم به خدا توکل کن

وای عزیزم مبارکه فدات شم برا منم دعا کن

قربونت خیلی ممنون

انشالله ب حق فاطمه الزهرا شما هم زود زود مادر میشی

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2706