2703
2553
عنوان

سلام میشه امروزتونو با یه صلوات برای خانومای منتظر شروع کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 104 پست
قربونت برم مهربون چشم

یادت نره بهم بگی برات نذر کردم که اگه آزمایشت مثبت بود یه تسببح صلوات برای امام زمان بفرستم

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏
وای دختر میام میبوسمتا تو چقد مهربونی چقد خوش حرفی😘😘😘

قربونت برم گلم.همه اینایی که گفتی خودتی😋😋منم میبوسمت فرشته خانوم😘😘😘😘

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عیب نداره،،اون میدونه ک ما بنده ایم و کم طاقت،،ولی خب میگن هروقت خدا ی درو ب روت بست یعنی بیرون طوفا ...

آره واقعا خدا خیلی بهم نشون داده که چرا دخترمو ازم گرفت حتی یبار تو خواب به صورت واضح نشونم داد ولی منه نادان بازم .....خدایا منو ببخش

2456
دوستاااااان ،،،خواهرای گل و خانوم خودم،،،میخوام وات گروه بزنم،،هرکی موافق هس،شمارش خصوصی واسم بفرسته

من وات ندارم متاسفانه

ممنون عزیزم چن وقته اقدامی؟

من ۲ماه اقدام کردم که نشد البته دکترم گفت آخه کی با ۶بار توی دوماه باردار شده که تو بشی الانم شوهرم ازم دوره واقدام تعطیل ولی من درحال تقویت خودمم که یه مامان سالم باشم وپر انرژی.یوهووو بزودی مامان میشیم همگی.آخ جووون خدایا شکرت😍😍😍😍

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2714
من ۲ماه اقدام کردم که نشد البته دکترم گفت آخه کی با ۶بار توی دوماه باردار شده که تو بشی الانم شوهرم ...

عههههه انشالله که زودی مامان میشی ولی کار خوبی میکنی خودتو تقویت میکنی تا شوهرت نیستو اقدام تعطیله خودتو قشنگ تقویت کن مثلا دوسین حتما بخور و قبل قاطی کردن با عسل آسیابش کن وقتی اسیاب کردی زیر یه دیقه بریز تو عسل و قشنگ همش بزن و درشم ببند هر روز صبح ناشتا و شب قبل خوابم یه قاشق چایخوری بخور ازش موقع پریودی اصلا به هیچ عنوان نرو حموم موقع دسشویی رفتن هم تا اونجایی که امکان داره از آب استفاده نکن اگه مجبورم به استفاده شده سعی کن گرمه گرم باشه،موقع پریودی صبح ها کاچی درست کن بخور تخم هویج و آویشن دم کن چاییتو با دارچین بخور هر هفته یا دو هفته یبار ویتامین دی بخور و یک روز در میون ویتامین ای،اگه تونستی هم روزی که پریود شدی یه آمپول ویتامین ای تزریق کن که انشالله به امید خدا با اولین یا دومین اقدام باردار بشی و دیگه کارت به انتظار نکشه

یادت نره بهم بگی برات نذر کردم که اگه آزمایشت مثبت بود یه تسببح صلوات برای امام زمان بفرستم

باشه فدای دل مهربونت

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2706