2726
عنوان

سلام میشه امروزتونو با یه صلوات برای خانومای منتظر شروع کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 104 پست
آره خواهرخوبم،قطعا همینطوره،،خدا بخشندس دوباره هم بهت میبخشه و این بار تا آااااخرین لحظه ک نفس میکشی ...

وای خدا چه حرف خوبی زدی چه دعای قشنگی بود واقعا دلم روشن شد

آره خدا بخشندس این منم که روسیاهم بعضی وقتا عین یه بچه که سر مادرش غر میزنه سرش غر میزنم گریه میکنم دردل میکنم بعدشم پشیمون میشم خدا کاش منو ببخشه

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏
فدات شم چقد حرفات آرامش دارن  انشالله که تمام مشکلاتت حل میشه

قربونت برم عزیزم .لطف داری گلم.انشالله هردومون بزودی مادر بشیم وشما انشالله ۲قلو باشه😍😍😍

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایوووول برو سوپرایزش کن ،انشاءالله ک مثبته و مامان شدی،،تو رو خداااا ما رو یادت نره اون لحظه ک جواب ...

باشه عزیز دلم رو چشمم شما دعا کن آز مثبت باشه

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2728
انشاءالله خیــــــــره😍😍😍یاخدا، بی خبرمون نزار،،،هرکی مامان بشه ی امید واسه بقیس

قربونت ممنون

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
از ته دلم برات دعا میکنم خدا به دلت آرامش بده..وبهعد خیلی زود یه تودلی

مرسی مرسی واقعا ممنونم تو دعات زود قبول میشه زیاد برا منتظرا دعا کن دلت خیلی پاکه که فراموششون نمیکنی

انشاللع که مثبته ولی حسابی مواظب خودت باش خواهری ..و بابت جواهری که خدا بهت داده شکر کن وواسع منتظرا ...

مرسی عزیز دلم این مدت خیلی نذر و نیاز کردم ک این ماه دیگ باردار بشم ببینم خدا چی میخاد

الهی ک همه منتظرا همین زودی دامنشون سبز بشه

فدات شم بارداری شک نکن برا ماهم دعا کن و جواب آزمایشتو بیا حتما بهم بگو برات دعا میکنم عزیزم

قربونت برم مهربون چشم

مرسی عزیز دلم این مدت خیلی نذر و نیاز کردم ک این ماه دیگ باردار بشم ببینم خدا چی میخاد الهی ک همه م ...

فدات عزیزم .انشالله که خدا صداتو شنیده وفرشته اش رو توی دامنت گذاشته

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
وای خدا چه حرف خوبی زدی چه دعای قشنگی بود واقعا دلم روشن شد آره خدا بخشندس این منم که روسیاهم بعضی ...

عیب نداره،،اون میدونه ک ما بنده ایم و کم طاقت،،ولی خب میگن هروقت خدا ی درو ب روت بست یعنی بیرون طوفانه داره مواظبت میکنه ازت

فدات عزیزم .انشالله که خدا صداتو شنیده وفرشته اش رو توی دامنت گذاشته

مرسی عزیزم ب امید خدا 

قربونت برم عزیزم .لطف داری گلم.انشالله هردومون بزودی مادر بشیم وشما انشالله ۲قلو باشه😍😍😍

وای دختر میام میبوسمتا تو چقد مهربونی چقد خوش حرفی😘😘😘

2706