2726
عنوان

سلام میشه امروزتونو با یه صلوات برای خانومای منتظر شروع کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 104 پست
میگم چرا خانومای اقدامی ی گروه تو وات نمیزنن،،ی ختم صلوات راه بندازن،،یا مثلا ختم قرآن ،،نفری ۲صفحه

اره خوبه اتفاقا تو ذهنم بود همچین چیزی ولی تو اینجا ختم باشه بهتره چون بعضیا تو وات و تلگرام دسترسی ندارن

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مثبته 😍😍😍مبارک باشه عزیزم

مرسی فدات حالا اومدم آز بدم ببینم چی میشه

دل تو دلم نیست 

شوهرمم نمیدونه ک اومدم آز

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
فکر کنم مثبته،،انگار هردو رنگ دارن😍😍😍هر دو خط پیداس

اره ولی تی کمرنگتره بعد از چند دقیقه نگاه کردم پررنگ تر شد برام دعا کنین

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
مرسی فدات حالا اومدم آز بدم ببینم چی میشه دل تو دلم نیست  شوهرمم نمیدونه ک اومدم آز

ایوووول برو سوپرایزش کن ،انشاءالله ک مثبته و مامان شدی،،تو رو خداااا ما رو یادت نره اون لحظه ک جواب آز رو میدن دستت

میفهمم کاملا حرفاتو درکت میکنم عزیزم.من وقتای بیکاری خودمو با خدا مشغول میکنم باهاش حرف میزنم گاهی ه ...

فدات شم چقد حرفات آرامش دارن 

انشالله که تمام مشکلاتت حل میشه

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏
این خودش اتفاقا خیلی خوبه 

از ته دلم برات دعا میکنم خدا به دلت آرامش بده..وبهعد خیلی زود یه تودلی

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
مرسی فدات حالا اومدم آز بدم ببینم چی میشه دل تو دلم نیست  شوهرمم نمیدونه ک اومدم آز

انشاللع که مثبته ولی حسابی مواظب خودت باش خواهری ..و بابت جواهری که خدا بهت داده شکر کن وواسع منتظرا دعا.واست ۹ماه بارداری شیرین وسالم آرزو میکنم❤

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2706