2726
عنوان

سلام میشه امروزتونو با یه صلوات برای خانومای منتظر شروع کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 104 پست
عزیزم تاپیکتو بنظرم دیشب خونده بودم  خوردن دوسینو دو ماهه که شروع کردم....

انشالله که نتیجه بگیری عزیزم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی متاسفم عزیزم وتسلیت میگم .میدونم درد بزرگیه واگه بخوام تکذیب کنم غمتو قطعا یه انسان احمق باید ب ...

میگم چرا خانومای اقدامی ی گروه تو وات نمیزنن،،ی ختم صلوات راه بندازن،،یا مثلا ختم قرآن ،،نفری ۲صفحه

خداروشکر که طعم انتظارو نکشیدیمزاجت گرمه؟

ممنونم..باور میکنی نه سردم نه  گرم

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
2728
میگم چرا خانومای اقدامی ی گروه تو وات نمیزنن،،ی ختم صلوات راه بندازن،،یا مثلا ختم قرآن ،،نفری ۲صفحه

خیلی عالی میشه ولی متاسفانه اعتماد ندارن واسه شماره دادن که البته حق دارن.ولی خب زمونه ی مزاحم تلفنی هم نیست😂 

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
خیلی متاسفم عزیزم وتسلیت میگم .میدونم درد بزرگیه واگه بخوام تکذیب کنم غمتو قطعا یه انسان احمق باید ب ...

بله  عزیزم ولی حدود یه سالی میشه که جگرگوشم رفته و من از اون موقع اقدامم ولی هنوز خبری نیست......

باورت میشه وقتی بچم تازه اسمونی شده بود عین اون دیوونه ها فقط به اقدام فک میکردم،خودمو اینطوری گول میزدم که دخترم برمیگرده فقط اینجوری خودمو اروم‌ میکردم به همین امید زنده مونده بودم ولی......

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏
خیلی عالی میشه ولی متاسفانه اعتماد ندارن واسه شماره دادن که البته حق دارن.ولی خب زمونه ی مزاحم تلفنی ...

😂😂😂😂بابا مزاحم تلفنی گذشتتتتتت،،،کی ب کیه عاموووووو،،ای کاش میزدیم

الهییییی بگردممممم😔😔😔خدابهت صبر بده انشاءالله،،،واقعااااا سخته،،اما سعی کن قوی باشی عزیزم،ب آینده ...

فدات شم عزیزم خدا پشتمه تو اطن لحظات واقعا حضورشو حس کردم خیلی هوامو داشت که من تاحالا تونستم زنده بمونم

یه ضرب المثل هست که میگن خاک سرده

این اشتباهه خاک سرد نیست خدا مهربونه وقتی عزیزی رو میگیره پشت بندشو خالی نمیکنه دستشو میگیره بندش زمین نخوره 

من واقعا اینو درک کردم 

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏
بله  عزیزم ولی حدود یه سالی میشه که جگرگوشم رفته و من از اون موقع اقدامم ولی هنوز خبری نیست.... ...

میفهمم کاملا حرفاتو درکت میکنم عزیزم.من وقتای بیکاری خودمو با خدا مشغول میکنم باهاش حرف میزنم گاهی هم شکر میکنم گاهی که خیلی داغونم ازش میخوام یه نفرو سر راهم قرار بده که سمت خودش یعنی خدا باهام حرف بزنه وقتی اینکارا رو میکنم واقعا اروم میشم.من همیشه دوس داشتم قهرمان زندگی خودم باشم دلم میخواست سختران انگیزشی بشم ولی خب یه سخنران باید حرفی واسه گفتن داشته باشه والان مشکلاتمو قبول میکنم وبه این دید بهشون نگاه میکنم که آره این دقیقا همون چیزاییه که من باید درموردشون سخنرانی کنم وبگم من قوی ام .محدویت فقط در ذهنه وبا این حرفا اروم میشم

فدات شم عزیزم خدا پشتمه تو اطن لحظات واقعا حضورشو حس کردم خیلی هوامو داشت که من تاحالا تونستم زنده ب ...

آره خواهرخوبم،قطعا همینطوره،،خدا بخشندس دوباره هم بهت میبخشه و این بار تا آااااخرین لحظه ک نفس میکشین باهمین انشاءالله،،توکلت ب خدا باشه،خودش بزرگه بزرگی هم میکنه

2706