2410
2553
عنوان

سلام میشه امروزتونو با یه صلوات برای خانومای منتظر شروع کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 104 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من کار هرروزمه..صلوات فرستادم سمتت همشون

قربونت برم دعای تو زود قبول میشه عزیزم چه خوب که بعد از باردار شدنت مادرای منتظرو فراموش نکردی عزیزم

بعد چن وقت اقدام باردار شدی؟

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏
قربونت برم فدای دل شکستت بشم با تمام وجودم درک میکنم چی میگی ولی عزیزم تو شاید درد منو اگه بگم درک ن ...

دردت جیه گلم؟اگه اروم میشی بگو.اگه هم دوس داشتی به تایپیک آخرم سر بزن.راستی ممکنه درد بزرگ باشه ولی بزرگتر از خدای ما نیست؟او همیشه انلاینه حرفامونو میشنونه واجابت میکنه شک ندارم به آرزوت میرسی 😘😘😘

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2720
دردت جیه گلم؟اگه اروم میشی بگو.اگه هم دوس داشتی به تایپیک آخرم سر بزن.راستی ممکنه درد بزرگ باشه ولی ...

دردم از دست دادن دختر ۱۶ ماهمه که فقط و فقط بخاطر سرماخوردگی و خطای پزشکی از دستش دادم بخدا داغونم 

دکترا همش میگن اگه از این وضعیت در بیای حامله میشی ولی آخه مگه میشه آدم درد جگرگوششو فراموش کنه😭

ممنون عزیزم،،خواهری مهربووووون،صبحت بخیر و شااااادی

فدات بشم آجی قشنگم.صبح توام پر از آرامش وخبرهای خوش یهویی😍

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2714
دردم از دست دادن دختر ۱۶ ماهمه که فقط و فقط بخاطر سرماخوردگی و خطای پزشکی از دستش دادم بخدا داغونم&n ...

الهییییی بگردممممم😔😔😔خدابهت صبر بده انشاءالله،،،واقعااااا سخته،،اما سعی کن قوی باشی عزیزم،ب آینده فکرکن،زندگی هنوزم قشنگیاشو داره

قربونت برم دعای تو زود قبول میشه عزیزم چه خوب که بعد از باردار شدنت مادرای منتظرو فراموش نکردی عزیزم ...

قربونت...من خدارو شکر بار اول اقدام  باردار شدم

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
دردت جیه گلم؟اگه اروم میشی بگو.اگه هم دوس داشتی به تایپیک آخرم سر بزن.راستی ممکنه درد بزرگ باشه ولی ...

عزیزم تاپیکتو بنظرم دیشب خونده بودم 

خوردن دوسینو دو ماهه که شروع کردم....

دردم از دست دادن دختر ۱۶ ماهمه که فقط و فقط بخاطر سرماخوردگی و خطای پزشکی از دستش دادم بخدا داغونم&n ...

خیلی متاسفم عزیزم وتسلیت میگم .میدونم درد بزرگیه واگه بخوام تکذیب کنم غمتو قطعا یه انسان احمق باید باشم چون خیلی سخته .ولی آجی خوشگلم ما نمیتونیم زمان رو به عقب برگردونیم پس این اتفاق ناگوار افتاده وتو باید تلاش کنی برای آینده وانشالله بچه های آینده ات .میدونم که دلت نمیخواد یه مادر افسرده باشی پس از معجزه ی امروزمون باید استفاده کنیم😍

2706