2410
2553

خدایا دامن همه ی منتظرا رو خصوصا اونایی که بچشونو از دست دادن و اونایی که سال هاست منتظرنو بدون نوبت دامنشونو سبز کن

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل وفرجهم

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏

اره انشالله خدا یه نی نی سالم وصالح ام  به مابده 😔😔

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

مامان بزرگم پریروز فوت شد میشه یک  فاتحه و صلوات بفرستید واسش

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 

این دعا رو زیاد بخونید 

صلوات میفرستم 😍😍😍

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2720

بله چرا که نه؟انشالله با امید وروحیه ی مثبت همه امون مامان میشیم.😍😍😍😍هوورررراااا خدای من قدرت مطلقه هرچی بخوام بهم میده اونم بهترینشو❤❤❤

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
بله چرا که نه؟انشالله با امید وروحیه ی مثبت همه امون مامان میشیم.😍😍😍😍هوورررراااا خدای من قدرت مط ...

برای حاجت هات حمد و صلوات میفرستم😍

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2714
برای حاجت هات حمد و صلوات میفرستم😍

ممنونم مهربون منم واسه حاجت دل شما که مطمئنم براورده میشه ۳تا حمد میخونم😙😙😙😙

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
بله چرا که نه؟انشالله با امید وروحیه ی مثبت همه امون مامان میشیم.😍😍😍😍هوورررراااا خدای من قدرت مط ...

منم برا امضات صلوات فرستادم عزیزم

منم برا امضات صلوات فرستادم عزیزم

ممنونم گلم مرسی که انقدر مهربون وبخشنده اید منم واسه شما ونی نی دار شدنتون حمد میخونم😍

اره انشالله خدا یه نی نی سالم وصالح ام  به مابده 😔😔

قربونت برم فدای دل شکستت بشم با تمام وجودم درک میکنم چی میگی ولی عزیزم تو شاید درد منو اگه بگم درک نکنی چون خیلییییییی بزرگتر از درد توئه ....انشالله خدا دامن همه ی مادرای داغ دیده رو همین ماه سبز میکنه😔😭

2706