1464
1411
عنوان

سلام میشه امروزتونو با یه صلوات برای خانومای منتظر شروع کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 104 پست
بله  عزیزم ولی حدود یه سالی میشه که جگرگوشم رفته و من از اون موقع اقدامم ولی هنوز خبری نیست.... ...

میفهمم کاملا حرفاتو درکت میکنم عزیزم.من وقتای بیکاری خودمو با خدا مشغول میکنم باهاش حرف میزنم گاهی هم شکر میکنم گاهی که خیلی داغونم ازش میخوام یه نفرو سر راهم قرار بده که سمت خودش یعنی خدا باهام حرف بزنه وقتی اینکارا رو میکنم واقعا اروم میشم.من همیشه دوس داشتم قهرمان زندگی خودم باشم دلم میخواست سختران انگیزشی بشم ولی خب یه سخنران باید حرفی واسه گفتن داشته باشه والان مشکلاتمو قبول میکنم وبه این دید بهشون نگاه میکنم که آره این دقیقا همون چیزاییه که من باید درموردشون سخنرانی کنم وبگم من قوی ام .محدویت فقط در ذهنه وبا این حرفا اروم میشم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

فدات شم عزیزم خدا پشتمه تو اطن لحظات واقعا حضورشو حس کردم خیلی هوامو داشت که من تاحالا تونستم زنده ب ...

آره خواهرخوبم،قطعا همینطوره،،خدا بخشندس دوباره هم بهت میبخشه و این بار تا آااااخرین لحظه ک نفس میکشین باهمین انشاءالله،،توکلت ب خدا باشه،خودش بزرگه بزرگی هم میکنه

1436
میگم چرا خانومای اقدامی ی گروه تو وات نمیزنن،،ی ختم صلوات راه بندازن،،یا مثلا ختم قرآن ،،نفری ۲صفحه

اره خوبه اتفاقا تو ذهنم بود همچین چیزی ولی تو اینجا ختم باشه بهتره چون بعضیا تو وات و تلگرام دسترسی ندارن

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏
ممنونم..باور میکنی نه سردم نه  گرم

این خودش اتفاقا خیلی خوبه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1449
میشه بگین جواب تست چیع

بنظرم مثبته گلم هاله داره  از موعدت گذشته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی فدات حالا اومدم آز بدم ببینم چی میشه دل تو دلم نیست  شوهرمم نمیدونه ک اومدم آز

ایوووول برو سوپرایزش کن ،انشاءالله ک مثبته و مامان شدی،،تو رو خداااا ما رو یادت نره اون لحظه ک جواب آز رو میدن دستت

میفهمم کاملا حرفاتو درکت میکنم عزیزم.من وقتای بیکاری خودمو با خدا مشغول میکنم باهاش حرف میزنم گاهی ه ...

فدات شم چقد حرفات آرامش دارن 

انشالله که تمام مشکلاتت حل میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
این خودش اتفاقا خیلی خوبه 

از ته دلم برات دعا میکنم خدا به دلت آرامش بده..وبهعد خیلی زود یه تودلی

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
مرسی فدات حالا اومدم آز بدم ببینم چی میشه دل تو دلم نیست  شوهرمم نمیدونه ک اومدم آز

انشاللع که مثبته ولی حسابی مواظب خودت باش خواهری ..و بابت جواهری که خدا بهت داده شکر کن وواسع منتظرا دعا.واست ۹ماه بارداری شیرین وسالم آرزو میکنم❤

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
1331