1600
1480
عنوان

سلام میشه امروزتونو با یه صلوات برای خانومای منتظر شروع کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 104 پست
دردت جیه گلم؟اگه اروم میشی بگو.اگه هم دوس داشتی به تایپیک آخرم سر بزن.راستی ممکنه درد بزرگ باشه ولی ...

دردم از دست دادن دختر ۱۶ ماهمه که فقط و فقط بخاطر سرماخوردگی و خطای پزشکی از دستش دادم بخدا داغونم 

دکترا همش میگن اگه از این وضعیت در بیای حامله میشی ولی آخه مگه میشه آدم درد جگرگوششو فراموش کنه😭

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏
ممنون عزیزم،،خواهری مهربووووون،صبحت بخیر و شااااادی

فدات بشم آجی قشنگم.صبح توام پر از آرامش وخبرهای خوش یهویی😍

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

دردم از دست دادن دختر ۱۶ ماهمه که فقط و فقط بخاطر سرماخوردگی و خطای پزشکی از دستش دادم بخدا داغونم&n ...

الهییییی بگردممممم😔😔😔خدابهت صبر بده انشاءالله،،،واقعااااا سخته،،اما سعی کن قوی باشی عزیزم،ب آینده فکرکن،زندگی هنوزم قشنگیاشو داره

قربونت برم دعای تو زود قبول میشه عزیزم چه خوب که بعد از باردار شدنت مادرای منتظرو فراموش نکردی عزیزم ...

قربونت...من خدارو شکر بار اول اقدام  باردار شدم

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
1546
دردت جیه گلم؟اگه اروم میشی بگو.اگه هم دوس داشتی به تایپیک آخرم سر بزن.راستی ممکنه درد بزرگ باشه ولی ...

عزیزم تاپیکتو بنظرم دیشب خونده بودم 

خوردن دوسینو دو ماهه که شروع کردم....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت...من خدارو شکر بار اول اقدام  باردار شدم

خداروشکر که طعم انتظارو نکشیدیمزاجت گرمه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردم از دست دادن دختر ۱۶ ماهمه که فقط و فقط بخاطر سرماخوردگی و خطای پزشکی از دستش دادم بخدا داغونم&n ...

خیلی متاسفم عزیزم وتسلیت میگم .میدونم درد بزرگیه واگه بخوام تکذیب کنم غمتو قطعا یه انسان احمق باید باشم چون خیلی سخته .ولی آجی خوشگلم ما نمیتونیم زمان رو به عقب برگردونیم پس این اتفاق ناگوار افتاده وتو باید تلاش کنی برای آینده وانشالله بچه های آینده ات .میدونم که دلت نمیخواد یه مادر افسرده باشی پس از معجزه ی امروزمون باید استفاده کنیم😍

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
1432
عزیزم تاپیکتو بنظرم دیشب خونده بودم  خوردن دوسینو دو ماهه که شروع کردم....

انشالله که نتیجه بگیری عزیزم

خیلی متاسفم عزیزم وتسلیت میگم .میدونم درد بزرگیه واگه بخوام تکذیب کنم غمتو قطعا یه انسان احمق باید ب ...

میگم چرا خانومای اقدامی ی گروه تو وات نمیزنن،،ی ختم صلوات راه بندازن،،یا مثلا ختم قرآن ،،نفری ۲صفحه

خداروشکر که طعم انتظارو نکشیدیمزاجت گرمه؟

ممنونم..باور میکنی نه سردم نه  گرم

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
میگم چرا خانومای اقدامی ی گروه تو وات نمیزنن،،ی ختم صلوات راه بندازن،،یا مثلا ختم قرآن ،،نفری ۲صفحه

خیلی عالی میشه ولی متاسفانه اعتماد ندارن واسه شماره دادن که البته حق دارن.ولی خب زمونه ی مزاحم تلفنی هم نیست😂 

1403
خیلی متاسفم عزیزم وتسلیت میگم .میدونم درد بزرگیه واگه بخوام تکذیب کنم غمتو قطعا یه انسان احمق باید ب ...

بله  عزیزم ولی حدود یه سالی میشه که جگرگوشم رفته و من از اون موقع اقدامم ولی هنوز خبری نیست......

باورت میشه وقتی بچم تازه اسمونی شده بود عین اون دیوونه ها فقط به اقدام فک میکردم،خودمو اینطوری گول میزدم که دخترم برمیگرده فقط اینجوری خودمو اروم‌ میکردم به همین امید زنده مونده بودم ولی......

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی عالی میشه ولی متاسفانه اعتماد ندارن واسه شماره دادن که البته حق دارن.ولی خب زمونه ی مزاحم تلفنی ...

😂😂😂😂بابا مزاحم تلفنی گذشتتتتتت،،،کی ب کیه عاموووووو،،ای کاش میزدیم

الهییییی بگردممممم😔😔😔خدابهت صبر بده انشاءالله،،،واقعااااا سخته،،اما سعی کن قوی باشی عزیزم،ب آینده ...

فدات شم عزیزم خدا پشتمه تو اطن لحظات واقعا حضورشو حس کردم خیلی هوامو داشت که من تاحالا تونستم زنده بمونم

یه ضرب المثل هست که میگن خاک سرده

این اشتباهه خاک سرد نیست خدا مهربونه وقتی عزیزی رو میگیره پشت بندشو خالی نمیکنه دستشو میگیره بندش زمین نخوره 

من واقعا اینو درک کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40