2703
2553

از دیروز شرو کردم...اولین کاری که کردم عادت داشت با شیر خوردن بخابه که از دیروز سعی کردم بدون شیر دادن بخابونم

کل دیروزو ندادم فقط شب یه بار شیر دادم

نصف شبم یه بار بیدار شد دادم ولی بار دوم ندادم خیلی بی قراری کرد 1 و نیم ساعت طول کشید تا بخابه 

چه کارهای دیگه ای لازمه و اینکه تا الان درست پیش رفتم؟ الان اگه دوباره بیدار شد شیر بدم یا نه

من وقتی میخواست بخوابه سیر سیر شیر میدادم بهش غذا هم که خورده بود دیگه تا صب بیدار نمیشد 

در طول روز هم هروقت شیر میخواست با یه چیز دیگه درگیرش میکردم تا یادش بره 

بعد یه هفته وقتی روزا شیر نخورد شبا هم نمیگفت میخوام . 

تموم شد رفت به سادگی 

بعدش دیگه شیر پدیاشور گرفتم براش روزی یه لیوان میخوره

فرشته های کوچولوی من ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من تجربه ندارم

اما میدونم شب ها باید شام مقوی بدی تا سیرشه و بیدار نشه

اول سعی کن روزها بدی شب رو قطع کنی

شب قطع شد.وعده های روز کم کن و در نهایت دیگه نده

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

وا میگی از شیر گرفتم بد میگی شیر بدم طفلی بچه 

ن دیگ اصلن بش شیر نده خوراکی هرچی دوسداره براش بگیر صبح ها مشغولش کن با بازی بد ا ظهر هم ببرش بیرون تا خسته بشه بیاد بخابه چیزی نیس سه چار شب بگذره بهتر میشه 

2714
میدونی شیر خواستن بچه من از رو گرسنگی نیس یه جورایی اعتیاد به مکیدن سینه داره

همه بچه ها همینن 

شامشو خوب بده بخوره ک مطمئن باشی سیره شبام ک بیدار شد گریه کرد یا بزار دو پات میتونی براش ی اهنگ ملایم هم پلی کنی یا سرپا بگردون تا بخابه

چون همینجا از دوستان پرسیدم گفتن شیر شبشو قطع نکن تاثیر بد میزاره یه باره قطع کنی

هیچ تاثیر بدی نمیزاره ب نظر من ک اونجوری واس بچه هم سخته یدفه قط کن تا ی هفته کلن از یادش میره

من اول شیر روز قطع کردم بعد شیر شب سعی کن کم کم قطع کنی و بچه سیر کنی مثلا بیدار میشه با لیوان شیر ب ...

مشکل اینجاس که طبق عادت شیر میخاد نه بر اساس گرسنگی ... الانم که بیدار بود هر چی دادم بهش لب نزد فقط سینه میخاست

2706