2726
عنوان

دل پیچه و تهوع دارم

136 بازدید | 22 پست

فکر میکردم از پریودمه اما به نظرم ویروسه

گلاب به روتون از سر شب همش تو دسشویی م

کسی میدونه ویروس جدید اومده؟؟؟بچه کوچیک هم دارم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
با سلام خدمت شما و بینندگان عزیز بچه را بده به کسی مثل خواهر و مادر و مادرشوهر نگه شدارن تاخوب بشی

هیچکس ندارم هیچکس غریبم

میخوام بدونم از ویروسه یا بدنم ضعیفه به خاطر پریودی.شوهرمم شب کاره منتظرم افتاب بزنه برم درمانگاه

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچکس ندارم هیچکس غریبم میخوام بدونم از ویروسه یا بدنم ضعیفه به خاطر پریودی.شوهرمم شب کاره منتظرم ا ...

والا منم اینبار پریود شدم اسهال شدم و تهوع شدید و دل درد پریودی شدی

من مثلا درحال اقدامم

رفتم بیمارستان چهارتا آمپول و سرم

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2728
والا منم اینبار پریود شدم اسهال شدم و تهوع شدید و دل درد پریودی شدی من مثلا درحال اقدامم رفتم بیما ...

وای منم همینم تو اقدامم

به دکتر بگم؟خاک تو سزم که بدنم انقدر ضعیفه

والا من هر وقت مریض شدم رفتم دکتر گفت ویروس جدیده😑

من میترسم بچم بگیره

خانواده م نیستن نگه دارن.پیش عمه و عزیزش هم نمیمونه

بچت کوچیکه میخوای اقدامم کنی؟بدنت و یکم دوست داشته باش 

اخه من نازایی دارم.بچه اولم خیلی منتظر موندم.میترسم دیر اقدام کنم واسه دومی هم زمان زیاد ببره

ویتامین و هیوسین و ... بقیه اش یادم نیس

من بعد یک ماه تازه امروز شدم بک ماه عقب انداختم.امپول هم زدم تا شدم.

2706