2726
عنوان

وسایل هامو جمع کردم ساعت۸میرم دیگه تموم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2106 بازدید | 51 پست

ولی به نظرم خیلی با سیاست رفتار کن 

اول اینکه اگه میگی دهمین بارشه باید اتو جمع میکردی ازش 

بعد اینکه کتکت میزنه اگه در حدی باشه که بری پزشک قانونی تاییدیه بگیری خودش خیلی کمک میکنه 

و بعد اینکه ترامادول خوردن احتمالا تو جواب ازمایش نشون نده فکر کنم که اونم فایده ای نداره 

بچت هم که پسره اراده کنه مثل اب خوردن ازت میگیرتش تو میمونی و هیچی 

مهریه هم با این اوصاف نامردی کنه نخواد بده میتونه نصفش کنه 

نفقه هم بهت تعلق نمیگیره چون خودت داری میری 

کلا راهت برا طلاق سخته ولی بری قهر یه مدت با بچت بعد از اینکه برگشتی یه حرکت درست بزنی بهتره به نظر من 

فرشته های کوچولوی من ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی به نظرم خیلی با سیاست رفتار کن  اول اینکه اگه میگی دهمین بارشه باید اتو جمع میکردی ازش&nbs ...

ای خواهر داشت خفم میکرد با دوتا دستاش پسرم انقد جیغ زدول کرد هرچی میخواد بشه دیگه خستم خیلی

خدایا شکرت خیلی دوست دارم
ای خواهر داشت خفم میکرد با دوتا دستاش پسرم انقد جیغ زدول کرد هرچی میخواد بشه دیگه خستم خیلی

واسه خودت میگم 

وقتی میگم حرکت درست بزن یعنی با برنامه برو جلو تا پسرتو بگیری 

دور از جونت .. من ادم دیدم بچشو ندادن بهش دیوونه شده . جدا شدن از بچه خیلی سخته . طلاق رو که بگیر از نظر من مردی که خیانت میکنه از سگ نجس تر و چندش اور تره 

ولی اگه با برنامه بری جلو کاری کنی خودش خسته بشه طلاقت بده به اونجا برسونیش که نه خودتو بخواد نه بچتو میتونی به راحتی جدا شی مهریتم بگیری

فرشته های کوچولوی من ...
2728

واقعا که خیانت سخته.برو یه هفته ای ببین میاد دنبالت یا اینکه چقدر مردونگی داره بیاد معذرت خواهی نمیگم طلاق چون پای یه بچه بی گناه ومعصوم درمیونه.برو شاید به خودش اومد شاید تونستی ازش تعهد بگیری که دست از کاراش برداره

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...

کاش یه مدرکی چیزی لاقل داشتی یاصداشو ظبط میکردی.کجامیخای بری؟میتونی بری خونه بابات؟

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
واقعا که خیانت سخته.برو یه هفته ای ببین میاد دنبالت یا اینکه چقدر مردونگی داره بیاد معذرت خواهی نمیگ ...

یبار رفتم بعد دو ساعت اومد غلط کردم بعد دوروزه برگشتم انقد التماس کرد ولی فقط یکی دوماه خوب بود بعدش بدتر هم شد

کاش یه مدرکی چیزی لاقل داشتی یاصداشو ظبط میکردی.کجامیخای بری؟میتونی بری خونه بابات؟

شات دارم از پیام هاش که به چند خانم پیشنهاد س ک س داده میخام برو خونه بابام ولی نمی‌دونم چجوری بگم به بابام خجالت میکشم

شات دارم از پیام هاش که به چند خانم پیشنهاد س ک س داده میخام برو خونه بابام ولی نمی‌دونم چجوری بگم ب ...

خب خوبه به هیچ وجه پاکشون نکن باز ازهیچی بهتره به باباتم اگه خجالت میکشی به مادرت بگو توضیح بده تابهش بگه پسرتم خیالتم راحت میدن بهت تا۷سالگی حضانتش بامادره بعدشم شاید اصلا حضانت کامل دادن 

واقعامتاسفم برات منم زیاددیدم  

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
خب خوبه به هیچ وجه پاکشون نکن باز ازهیچی بهتره به باباتم اگه خجالت میکشی به مادرت بگو توضیح بده تابه ...

هم خودم ذخیره کردم هم فرستادم دوستم که ننه باباش باور نکردن نشون بدم

خيالت راحت 

تمام مسير برات همواره

هم اينكه ازش مدرك داري

هم اينكه مصرف مواد داري

بچه هم تا هفت سال مال خودته

بعد هفت سال هم بچه هيچوقت پيش اون نميره

بره هم انقد كلافه اش ميكنه كه خودش از خيرش ميگذره مياره پيش تو .

خانمي از خدا كمك بخواه

آدم وقتي درمونده اس از همه جا

تنها خداست كه بهترين راه حل ها رو پيش روش ميذارتوي ليوان آب سوره🌺والعصر🌺بخون بهت آرامش ميده

نگران نباش اين روزا هم ميگذره

يا توبه ميكنه و آدم ميشه

يا زندگي جديدت آرامش ميگيري 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

حالا پاشو دست پچتو بگیر برو خونه بابات تا بیدار نشده/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2706