1464
1459
عنوان

وسایل هامو جمع کردم ساعت۸میرم دیگه تموم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1890 بازدید | 51 پست

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436
ینی به روش نیاوردی که پیامو دیدی؟؟یکم حرف می زدی باهاش

چرا گفتم کی بود اون بده ببینیم اونم گفت به تو ربطی نداره گوشی رو از دستش کشیدم نداد

خدایا شکرت خیلی دوست دارم
1444

ولی به نظرم خیلی با سیاست رفتار کن 

اول اینکه اگه میگی دهمین بارشه باید اتو جمع میکردی ازش 

بعد اینکه کتکت میزنه اگه در حدی باشه که بری پزشک قانونی تاییدیه بگیری خودش خیلی کمک میکنه 

و بعد اینکه ترامادول خوردن احتمالا تو جواب ازمایش نشون نده فکر کنم که اونم فایده ای نداره 

بچت هم که پسره اراده کنه مثل اب خوردن ازت میگیرتش تو میمونی و هیچی 

مهریه هم با این اوصاف نامردی کنه نخواد بده میتونه نصفش کنه 

نفقه هم بهت تعلق نمیگیره چون خودت داری میری 

کلا راهت برا طلاق سخته ولی بری قهر یه مدت با بچت بعد از اینکه برگشتی یه حرکت درست بزنی بهتره به نظر من 

فرشته های کوچولوی من ...
ولی به نظرم خیلی با سیاست رفتار کن  اول اینکه اگه میگی دهمین بارشه باید اتو جمع میکردی ازش&nbs ...

ای خواهر داشت خفم میکرد با دوتا دستاش پسرم انقد جیغ زدول کرد هرچی میخواد بشه دیگه خستم خیلی

ای خواهر داشت خفم میکرد با دوتا دستاش پسرم انقد جیغ زدول کرد هرچی میخواد بشه دیگه خستم خیلی

واسه خودت میگم 

وقتی میگم حرکت درست بزن یعنی با برنامه برو جلو تا پسرتو بگیری 

دور از جونت .. من ادم دیدم بچشو ندادن بهش دیوونه شده . جدا شدن از بچه خیلی سخته . طلاق رو که بگیر از نظر من مردی که خیانت میکنه از سگ نجس تر و چندش اور تره 

ولی اگه با برنامه بری جلو کاری کنی خودش خسته بشه طلاقت بده به اونجا برسونیش که نه خودتو بخواد نه بچتو میتونی به راحتی جدا شی مهریتم بگیری

فرشته های کوچولوی من ...

واقعا که خیانت سخته.برو یه هفته ای ببین میاد دنبالت یا اینکه چقدر مردونگی داره بیاد معذرت خواهی نمیگم طلاق چون پای یه بچه بی گناه ومعصوم درمیونه.برو شاید به خودش اومد شاید تونستی ازش تعهد بگیری که دست از کاراش برداره

1418

کاش یه مدرکی چیزی لاقل داشتی یاصداشو ظبط میکردی.کجامیخای بری؟میتونی بری خونه بابات؟

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
واقعا که خیانت سخته.برو یه هفته ای ببین میاد دنبالت یا اینکه چقدر مردونگی داره بیاد معذرت خواهی نمیگ ...

یبار رفتم بعد دو ساعت اومد غلط کردم بعد دوروزه برگشتم انقد التماس کرد ولی فقط یکی دوماه خوب بود بعدش بدتر هم شد

کاش یه مدرکی چیزی لاقل داشتی یاصداشو ظبط میکردی.کجامیخای بری؟میتونی بری خونه بابات؟

شات دارم از پیام هاش که به چند خانم پیشنهاد س ک س داده میخام برو خونه بابام ولی نمی‌دونم چجوری بگم به بابام خجالت میکشم

1450