2737
2734
عنوان

1 ماهه چون مانتو ندارم.لباس نو ندارم دانشگاه نرفتم ترم اولیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3768 بازدید | 34 پست
آره.پیام نور من قصدم این بود یک ترم برم بعد کنکور بدم دوباره،حتما فکر کردن نمیخام‌ کلاسا شرکت کنم. ...

ول کن بابا 

شوهر دوست داری بکنی اینو بگووو

ببین مردای این دوره زمونه جون و قوت ندارن زن داری کنن بعدشم گرونی برای جوونا بدتر شده اول زندگی همش دعوا مندازه بین زن و شوهرا این گرونی

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

حالا بری کلاس میبینی از نصفشون خوشتیپ تری!کی به مانتو نگاه میکنه اخه!!! من این ترم یه مانتو داشتم از 3 سال پیش اونو پوشیدم!!!  اگه رشتتو دوست نداری بحثش جداست ولی اینکه فکر کنی الان دانشگاه سالن مده و کلی پسر و دختر خوشتیپ ریخته و همه به هم نگاه میکنن خیالتو راحت کنم اصلا از این خبرا نیست

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ول کن بابا  شوهر دوست داری بکنی اینو بگووو ببین مردای این دوره زمونه جون و قوت ندارن زن داری ...

ن بابا شوهر چی 

همیشه به مامانم میگم‌ دست خودم باشه هیچوقت‌ ازدواج نمیکنم‌.

اینم از رو ناراحتی میگم‌.

خواهرم ولی خیلی ولخرجه‌ اون بزرگتر من،گاهی وقتا حس میکنم من بزرگترم که اینقدر مراعات دارم و درک میکنم.

2728

به خاطر این دانشگاه نرفتی؟

واقعا مردممون دارن به کجا میرن....وای خدای من.......

دیگه جهان سومم رد کردیم....فازتون رو درک نمیکنم خدایی

به فرض مثال بری یکی یا دوتا مانتو بخری....بازم تکراری میشه......بعد میخوای چه کنی؟...

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

ببین حرفتو بزن بهرحال مجبور میشن یه جور برنامه بچینن لباستو تهیه کنند..

دانشگاهم زیاد نرو تو فاز لباس و اینا ..

من اول دانشگاهم نامزدم بودم خرجم با خانواده بود هم نامزد هم عقد خب لباس خوب درست حسابی میپوشیدم..بقیه اش عروسی که کردم شوهرم اینقدر وام داشت اینقدر قرض داشت که فقط خانواده بهرحال خرج دانشگاهمو میدادن جهازم تازه بهم داده بودند...مجبور شدم از لباسم بزنم همش قبلی ها رو میپوشیدم..واقعا نمیرسیدیم.چون حقوق شوهرم کفاف زندگی روزمره رو اصلا نمیداد تو همونم مونده بود قشنگ ۲سال اول ازدواجمون.بجای خوشی فقط قرض بود؛و من با اینکه سختم بود چون تو خونه پدری خیلی بهم رسیدگی میشد .ولی خب اونروزا گذشت و اینکه میدونستم شوهرم راهی نداره و مجبوریم تحمل کنیم قسطامون تموم شه.

میگم یعنی درکت میکنم ولی خب میگذره؛زندگی کلا سختی داره

و اینم بدون تو ازدواجم معمولا اوایلش بشدت سخت میگذره

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2738
به خاطر این دانشگاه نرفتی؟ واقعا مردممون دارن به کجا میرن....وای خدای من....... دیگه جهان سومم رد ...

ترم اوله . دختره و دوس داره اوکی بره دانشگاه 

حق داره دلش بخواد

ولی خب همه بهش گفتیم دلیل نمیشه نری ، کلاساتو برو و بعد چیزایی ک خواستیو یه جای قیمت مناسب پیدا کن و بخر 

نمیدونم این تصورت از دانشگاه مال چیه

ولی ما هم همش یه مانتو میپوشیدیم

بنظرم نمیخوای بری دانشگاه مانتو رو بهونه کردی

عزیزم از نقش دختر فداکار بیا بیرون

کسی کار به مانتوی کسی نداره تو دانشگاه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

از دانشگاه توي ذهن خودت چي ساختي

اونجا يك خر تو خريه كه نگو 😂

ميري ميبيني شكر به لباس هاي خودت

خانمي دنبال گرفتن ليسانس باش و پيدا كردن كار

دوران دانشجويي ما سالها تموم شده رفته 

كجاست اون لباسامون

كي برامون كف زد اون موقع ؟!

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706