2726

دو سه ساله لباس نخريدم 

وضع خانوادم‌ خوبه متوسط 

همیشه مراعاتشون کردم.قسط داشتن

الان بابام اومده مگه چرا دانشگاه نمیری؟! نمیتونم بگم چرا.گفتم مهم نیست. بعد میرم.لال شدم اشکم یواش ریخت. کجا دختری هس مثل من اینقدر رعایت کنه

چند هفته پیش مامانم گفت میخرم اما چون خونه ساختیم عقب افتاد خرجای‌ دیگس‌ منم چیزی نگفتم(:

چقدر بدبختم 

دو سال پشت کنکوری بودم همش خونه بودم دیگ فکر کردن همش خونه هستم لباس میخام‌ چیکار‌

یکی دو تا مانتو هم خواهرم بهم داد چند ماه پیش ولی بس پوشیدم.....

(:

گاهی خیلی دلم میخاد ازدواج کنم‌.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکت میکنم اما واقعا این مانع رفتن به دانشگاهت نمیشه، منم زمان دانشجوییم اوضاعمون خیلی بد بود کل چهار سالو فک کنم با سه تا مانتو سر هم اوردم، بلند شو برو سر کلاسات دختر

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2728

عزیز دلم ❤ 

چقدر شما خوبی 

برو کلاساتو عقب میفتی 

و حذف میکنن استادا اگه نری 

انشالله ک لباس هم میخری 

جای قیمت مناسب پیدا کن و بخر 

از درس و کلاست غافل نشو حتما برو 

چی قبول شدی به سلامتی؟

فقط اصلاح کن و ابرو بردار و برو 

راستی دانشگاه ناظم نداره که زنگ روبزنه برای بیرون رفتن از کلاس هم اجازه نمیخواد بگیری

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

اگه واقعا میخوای به خودت و خانوادت کمک کنی خوب درساتو بخون و با نمرات بالا پاس کن 

اگه بیفتی باید هزینه واحد دوباره بدی و هزینه های رفت و امد و مهم تر اینه عقب میفتی 

به موقع با نمرات بالا مدرک بگیر و میری سرکار و همه چی درست میشه

عزیزم شما فکر میکنی ازدواج خرج نداره؟ دوره خواستگاری و نامزدی اوج زمانیه که آدم عقلش میره تو چشمش. چون خانواده ها نشستن و دارن یه قرون دوزار میکنن. بعد هم  فکر میکنی تو ازدواج زن فداکار و قانع باشی بهت مدال افتخار میدن ؟ 

زندگی سیندرلا نیست که تو ضعیف باشی بعد یه نفر با اسب سفید بیاد نجاتت بده. این حرفا رو بریز دور . اعتماد به نفس داشته باش. برو دانشگاه. برو سر کار. دستت تو جیب خودت باشه. رو شخصیتت کار کن.با کسایی آشنا شو که شما رو به خاطر شخصیت قوی و ذهن روشنت بپسندن. ایشالا یه ازدواج خوبم میکنی.

2706