2703
2553
شرمنده اشتباه گرفتم کلا انتی تی پی او بالا از وراثت هست.... بگرد ببین کی تو فامیل داره

این چیه؟

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی گلم.میگم درد گردن و گلو هم ربط داره به این تیرویید؟یا رو سینه ها تاثیری داره؟چون هم گردنم درد م ...

کم کاری تیروئید رو هورمون ها اثر میزاره

شاید از اون باشه

مثلا تاخیر درپریودی

2720
تا اخر عمرت باید بخوری نباید فطع کنی

یعنی میتونم باردار بشم یروز😩 داشتم دارو میخوردم قرار بود فرداش امپول بزنم برم سونوگرافی که دکتر گفت نباید باردار بشی خیلی ناامید شدم

2714
یعنی میتونم باردار بشم یروز😩 داشتم دارو میخوردم قرار بود فرداش امپول بزنم برم سونوگرافی که دکتر گفت ...

میدونی برای چی بهت گفته نباید باردار بشی؟

چون شدت بیماریت تقریبا بالاست

ریسک هست رو هوش جنین اثر بزاره

میخواد اول کنترلش کنه

و به حد اعتدال برسوونه

یکم صبر کنی بدنت جواب مثبت میده

خخخخخخ خسته نباشید دختر خوب یک ساعته داره میگم برات اخر میگی اون کاربر بود دمت گرم

آخه من الان تازه گفتم مادرم داره . اون موقع چیزی نگفته بودم اون کاربر بود گفت مادرم داره. در کل بدجور گرفتار شدم راه نجاتی هم ندادم در ظاهر بیمادگری ساده ایه اما بسیار بده تمام بدن رو تحت تاثیر قرار میده

پریودم دقیق دقیق فقط یکم حجم خونریزی کمتر نسبت به قبل.بنطرت سرطان سینه نگرفتم؟

وای نه دختر تلقین نکن

درد سینه تو خانم ها شایع هست

من خودم در سیکلم یه روزهایی درد سینه رو تجربه میکنم

آخه من الان تازه گفتم مادرم داره . اون موقع چیزی نگفته بودم اون کاربر بود گفت مادرم داره. در کل بدجو ...

چون گفتید 1500 هست انتی تی پی او

وقتی این قدر بالا هست یعنی وراثتتون نزدیک هست

از من 200 و خورده ای بود و از اجدادم بود

2706