2703
2553
ینی باید تا آخر عمر قرص بخوری علایمش از کم کاری تیروئید بیشتر جنبه ارثی داره

دکتر ب منم گفت باید تا آخر عمر قرص بخورم ولی نگفت هاشیموتو هست یان

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
با آزمایش آنتی بادی تیروئید. من دادم خیلی خیلی خیلی بالا بود

نه عزیزم انتی تی پی او ربطی به هاشیموتو نداره. از منم خیلی بالا بود

این سری دقیق از دکترم پرسیدم

گفت انتی تی پی او وقتی بالا هست نشاندهنده این هست کم کاری تیروئید شما ارثی هست. بگرد ببین تو فامیل کی داره

2714
اگر دکتر مشکوک بشه برات ازمایشش رو مینویسه. خیلی کم بنظرم هست.

دکتر من فوق تخصص غدد هیچی حالیش نبود فقط رفتم پیشش برام قرص لووتیروکسین نوشت . هر چی گفتم ورم دارم درد دارم وزنم خیلی بالا رفته سونو بنویس. محل نذاشت گفت احتیاج نداری. رفتم پیش دکتر عمومی گفتم برام سونو بنویس تو سونو گره یافت شده و من میترسم برم دکتر نشون بدم از سرطان میترسم😢

چند کیلو چاق شدی ورزش و رزیم داری

سلام، عزیزم، برای تنبلی تخمدان که گفتی، کاهش وزن خیلی می تونه مؤثر باشه، من رژیمی داشتم که توش اذیت نمی شدم چون غذام از سفره خانواده جدا نمی شد، زحمت و دردسر برام نداشت 

عزیزدلم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من خدا رو شکر، از رژیمم راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

خب ازمایش جدیدم گفت شدید کم کاری tsh34بود که دکتر حتی منع کرد از بارداری

احتمالا دوز قرصت بالا بود که رو به کم کاری رفته

یا بدنت هنوز به رنج قرص عادت نکرده. دکتر باید دوز قرص رو بالا پایین کنه تا بدنت جواب بده

علائمی داره یان  یا وقت آز دادی

آره علایم کم کاری تیروئیدم خیلی خیلی شدیدتر از بقیس چاقی ریزش موی شدید عصبانیت ورم گلو ناتوانی در بلع. تو آزمایش معلوم میشه از من ۱۵برابر حد معمول بود 

2706