2703
2553
حتما تیروئیدت خیلی بالاست  چقدر قرص استفا ه میکنی

نه تیروئیدم با دارو تنظیم شده اما تو سونو نودل و گره مشاهده شده موقع غذا خوردن احساس خفگی میکنم نمیتونم بلع راحتی داشته باشم گردنم خیلی باد کرده شبا احساس خفگی میکنم

خیلی عذر میخوام اون دکتر غلط کرد بیاد منو ببینه هیچی نمیخورم ورزشم میکنم وزنمم هی داره بالا و بالاتر ...

😂😂😂😂😂وای ببخشید 

اخه چرا خوب  والا من دروغ چرا زیاد میخورما یه روز اره یه روز ورزش میکنم  ولی لاغر نکردم با اینک قرص مصرف میکنم نمیدونم  والا ولی فعلا دارم قرص میخورم 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم گلوم ورم داشت. ولی غمباد نه. منظورت احساس افسردگی و غم هست؟

همیشه احساس دردو خفگی و تو گلو دارم اگر کمی ناراحت بشم و بغض کنم انگار یه توپ تو گلوم گیر کرده انقدر درد میکشم تو گلو که نگو . حالت افسردگی و ناراحتی هم دادم

نه عزیزم چرت گفته. تو این زمونه دکترها هم در غالب علم چیا تحویل میدن. اصلا کم کاری تیروئید با وزن اف ...

چرل دارو استفاده میکنم پایین نمیاد وزنم؟!

2456
2714
هاشیموتو کم کاری از نوع خود ایمن هست یعنی بدن به طور اشتباه هورمون های تیروئید رو از بین میبره

وای چقدررر بد من چطور بفهممم هاشیموتو هستم یان 

من تیروییدم خیلی خفیف پرکار بود دوماه روزی یکی قرص استفاده کردم ،بعد دوماه رفتم ازمایش دادم میگن تیروییدت شدید کم کار شده،34

اصلا هم چاق نیستم حتی یک کیلو هم زیاد نکردم،الان یه ده روز قرص کم کاری روزی یکی خوردم باز علایم پرکاری و داشتم منم قرص و قطع کردم تا یکماه دیگه ازمایش بدم ببینم چی میگه

2706