2410
2553

و ریزش مو و چاقی مفرط داشته باشه؟تمام داروهامم به موقع مصرف میکنم ولی خیلی خیلی دارم چاق میشم

سلام من کم کاری تیروئید دارم دارو مصرف میکنم ولی تا 4 یا 5 کیلو از وزن ب کم کاری تیروئید مربوطه بقیه اش برای ورزش نکردن کم تحرک بودن زیاد روی کردن  خوارکی این جیزاست

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چند کیلو چاق شدی ورزش و رزیم داری

حدود 10-15 تایی زیادی داشتم. و چون خوراکم از حد متعارف بیشتر نبود رفتم ازمایش دادم. کم کاری تیروئید داشتم. در کنارش یه دو سه ماه ایروبیک کار کردم. 5-6 کیلو کم کردم. بعد مصرف قرص لووتیروکسین بنظرم دارم اروم اروم کم میکنم....رژیم خاصی هم ندارم

سلام من کم کاری تیروئید دارم دارو مصرف میکنم ولی تا 4 یا 5 کیلو از وزن ب کم کاری تیروئید مربوطه بقیه ...

نه عزیزم کم کاری تیروئید عامل مهمی در چاقی هست. کم کاری باعث میشه کالری مواد غذایی رو نتونی بسوزونی و هرچند کم غذا بخوری اون کالری تحلیل نره... اتفاقا کم کاری در افراد چاق سهم عمده ای رو داره

2714
نه عزیزم کم کاری تیروئید عامل مهمی در چاقی هست. کم کاری باعث میشه کالری مواد غذایی رو نتونی بسوزونی ...

من بهترین متخصص غدد این رو گفتش گفت تیروئید کم کار نهایتش 4 یا 5 کیلو چاقت کنه بقیه اش اگ اضاف وزن داری از رعاین کردن و ورزش نکردنه 

نه عزیزم کم کاری تیروئید عامل مهمی در چاقی هست. کم کاری باعث میشه کالری مواد غذایی رو نتونی بسوزونی ...

بله کاملا درسته با ورزشو رزیم نه تنها نمیتونم وزنمو کم کنم بلکه بالاتر هم میره گواتر هم دارم دکتر گفته تیروییدت ملتهبه

بله کاملا درسته با ورزشو رزیم نه تنها نمیتونم وزنمو کم کنم بلکه بالاتر هم میره گواتر هم دارم دکتر گف ...

حتما تیروئیدت خیلی بالاست  چقدر قرص استفا ه میکنی 

من بهترین متخصص غدد این رو گفتش گفت تیروئید کم کار نهایتش 4 یا 5 کیلو چاقت کنه بقیه اش اگ اضاف وزن د ...

خیلی عذر میخوام اون دکتر غلط کرد بیاد منو ببینه هیچی نمیخورم ورزشم میکنم وزنمم هی داره بالا و بالاتر میره شدم پاندا

من بهترین متخصص غدد این رو گفتش گفت تیروئید کم کار نهایتش 4 یا 5 کیلو چاقت کنه بقیه اش اگ اضاف وزن د ...

نه عزیزم چرت گفته. تو این زمونه دکترها هم در غالب علم چیا تحویل میدن. اصلا کم کاری تیروئید با وزن افراطی معنی میشه

2706