1507
1482
خب ازمایش جدیدم گفت شدید کم کاری tsh34بود که دکتر حتی منع کرد از بارداری

احتمالا دوز قرصت بالا بود که رو به کم کاری رفته

یا بدنت هنوز به رنج قرص عادت نکرده. دکتر باید دوز قرص رو بالا پایین کنه تا بدنت جواب بده

علائمی داره یان  یا وقت آز دادی

آره علایم کم کاری تیروئیدم خیلی خیلی شدیدتر از بقیس چاقی ریزش موی شدید عصبانیت ورم گلو ناتوانی در بلع. تو آزمایش معلوم میشه از من ۱۵برابر حد معمول بود 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1484
احتمالا دوز قرصت بالا بود که رو به کم کاری رفته یا بدنت هنوز به رنج قرص عادت نکرده. دکتر باید دوز ق ...

نه کمترین مقدار و بم داده بود اما نمیدونم فکر کنم سرطان گرفتم بم نمیگن😂😂

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎
1334
اوایل حدود 8 بود الان رنج نرمال اومده ولی دکتر میگه باید همچنان قرص رو بخوره یهو نمیشه قطع کرد ا ...

مال من 34،یعنی خطرناکه؟

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎
از من ۱۵۰۰😑

چون ارثی از مادرتون دارید

و از اقوام درجه یک هست

من تو فامیل کسی تیروئید نداشت

تا همین چند روز پیش دختر خالم هم ازمایش داد دکتر گفت کم کاری شدید داری

تحقیق کردم دیدم مادربزرگ و عمش هم داشتن

حالا مادربزرگ دخترخالم میشه زندایی مامانم

یعنی خالم با پسر داییش ازدواج کرده. 

یه جوری از اجداد مادرم بهم رسیده

مال من 34،یعنی خطرناکه؟

نه عزیزم برای کسایی که از پر کاری یهو میشن کم کار یا بالعکس طبیعی هست

این از دوز بالای قرص بوده

من دو سه بار دکتر روند خوردن قرص رو عوض کرد تا الان دستش اومده

1474
اره مال منم همینه روزی دوتا قرص میخورم

بمن روزی یکی داده فقط ده روز خوردم،چون احساس میکنم دوباره علایم پرکار دارم ،بدبختی گرفتار شدم 

بمن روزی یکی داده فقط ده روز خوردم،چون احساس میکنم دوباره علایم پرکار دارم ،بدبختی گرفتار شدم 

تا اخر عمرت باید بخوری نباید فطع کنی

يا فاطمه زهرا،تا عمر دارم بايد شكرت كنم❤️فداي مهربونيت❤️اللهم صَل علي محمد و آل محمد❤️
نه عزیزم برای کسایی که از پر کاری یهو میشن کم کار یا بالعکس طبیعی هست این از دوز بالای قرص بوده من ...

مرسی گلم.میگم درد گردن و گلو هم ربط داره به این تیرویید؟یا رو سینه ها تاثیری داره؟چون هم گردنم درد میکنه هم سینه هام حس میکنم یهو ی مایع داغی ترشح میشه داخلش

1508