2726
عنوان

بچه ها تو رو قران بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها زنگ زدم اورژانس گفت نیازی نیست ببریش بچه اگه حالت تهو و استفراغ داشته باشه بلند میشه بالا میا ...

خداروشکر عزیزم ایشاله ک چیزیش نیس. فردا واس اطمینان یه دکترم ببرش

2728
خداروشکر عزیزم ایشاله ک چیزیش نیس. فردا واس اطمینان یه دکترم ببرش

گفت اگه خیلی نگرانی ببرش اورزانس شهرتون اورژانسمون هیچی نداره هیچیا ادم سالم ببری اش و لاش تحویل میدی گفتم بزارم صب ببرمش دیگه گفت اگه بالا اورد ببر ولی اگه حالت تهوع داشتهباشه و بالا بیاره نمیتونه بخاب الان ک تخت خابید گفتم بیدار نگهش دارم‌گفت ن یکم اروم شدم دداشتم سکته میکردم خداروشکر

چی‌بگم والا😑
گفت اگه خیلی نگرانی ببرش اورزانس شهرتون اورژانسمون هیچی نداره هیچیا ادم سالم ببری اش و لاش تحویل مید ...

خداروشکر عزیزم. من تاپیکتو سیو میکنم ایشاله فردا هم یه خبر خوب دیگ بهمون بدی ک دکترم بردیش. چیزی نیست عزیزم من کسی رو میشناسم چند وقت پیش از بالای بلندی چنتا پله افتاد زمین سرش زمین گرفت اما خداروشکر چیزیش نشد دکترم که رفت گفته بود مشکلی نیس خدارو شکر. ایشاله دختر شمام چیزیش نیس ولی فردا واسه اینک خیالت راحت بشه ی دکتر ببرش

گفت اگه خیلی نگرانی ببرش اورزانس شهرتون اورژانسمون هیچی نداره هیچیا ادم سالم ببری اش و لاش تحویل مید ...

خدا رو شکر 

اگه گفت چیزی نیست نگران نباش بذار بخوابه

خودتم بخواب 

فردا هم اگه حالت تهوع داشت ببرش دکتر نداشت به نظرم مشکلی نداره

خداروشکر عزیزم. من تاپیکتو سیو میکنم ایشاله فردا هم یه خبر خوب دیگ بهمون بدی ک دکترم بردیش. چیزی نیس ...

اره ممنون عزیزم حتما میبرمش فعلا ک تخت خابیده ناله هاشم قطع شد میگم شاید از تشنگی اینجور شده بود دهنش خشک بود  میخاست بالا بیاره

چی‌بگم والا😑
خدا رو شکر  اگه گفت چیزی نیست نگران نباش بذار بخوابه خودتم بخواب  فردا هم اگه حالت تهوع ...

سرم شدید درد میکنم خودمم حالت تهوع گرفتم چن ساعت دیگه بیدار میشینم ببینم اروم خابیده

چی‌بگم والا😑
اره خودم دیدم

پس حواست بهش باشه

دکتر ببری هم ضرر نداره

یه چیزی میگم تا بدونی چیکار کنی

یه نفر بچه نوزادش رو میزاره بغل پسر ۱۰ سالش از دست پسره میافته ، ضربه به سرش میخوره ، خانم از ترس اینکه شوهرش دعواش نکنه نمیگه بچه افتاده زمین ، بچه بالا میاره میبرنش بیمارستان اونجا هم از ترس شوهرش نمیگه

، خلاصه صد تهوع میدن بهش

بعد مدتی (حدود دوهفته)حال بچه بدتر میشه ،دوباره میبرن دکتر میده عکس و سیتی از سرش میفهمه ضربه مغزی شده خون تو سرش لخته شده و بچه بر اثر لخته و اینکه مادرش دیر گفته سرش ضربه خورده دچار ضایعه مغزی و مشکل مادام العمر شده برای همین میگم پیگیر باش که خدای نکرده پشیمون نشی

اگه مادر توبیمارستان گفته بود با چند تا آمپول ضد انعقاد خون مشکلی برا بچش ایجاد نمیشد

ببر دکتر نهایتش یه روز معطلی هست ولی عوضش خیالت راحته

2706