2726
عنوان

بچه ها تو رو قران بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 64 پست

زنگ زدم برادرشوهرم خونه بود میاد بچه ها الان دخترم بلند کردم ولی حالت تهوع هیچی نداره اب خورد باهام حرف زد گفت صدای خروسم میاد خودش لیوان اب کرد بالا نیورد 

چی‌بگم والا😑
زنگ زدم برادرشوهرم خونه بود میاد بچه ها الان دخترم بلند کردم ولی حالت تهوع هیچی نداره اب خورد باهام ...

اصلا نترس هیچیش نیست برای خاطر جمع هم ببر دکتر

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چنساعتی قشنگ بازی کرد بدو بدو 

خب همون دیگه الکی نبر الان ببری عکس میگیرن علاف میکنن ببین الان ما نمیبینیم که تو خودت مادرشی ببین حالش چطوره اینجا خیلی آدمو میترسونن ببین حالت تنوع نداره سرش درد نمیکنه ازش بپرس

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍
خب همون دیگه الکی نبر الان ببری عکس میگیرن علاف میکنن ببین الان ما نمیبینیم که تو خودت مادرشی ببین ح ...

بیدارش کردم بزور قشنگ نگام کرد عادی بود یه لیوان ابم خورد انگاری حالت تهوعش خوب شده سوال مرسیدم حواب داد گفت مامان خابم میاد بزار بخابم ولی من زنگ زدم  بیان بخدا میخانن زار زار گریه کنم  

چی‌بگم والا😑

[QUOTE=109249215]۱۱۵ بگو چی شده راحت راهنماییت میکنن والا مادر شوهر من هیچیش هم نیست را به را زنگ میزنه اورژانس میان ..چند میشه هزینه هربار اومدنش؟،،

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

بچه ها زنگ زدم اورژانس گفت نیازی نیست ببریش بچه اگه حالت تهو و استفراغ داشته باشه بلند میشه بالا میاره نمیتونه تخت بخاب چون  ابم خورد و بالا نیورد طوری نیست 

چی‌بگم والا😑
2706