1507
1411
عنوان

بچه ها تو رو قران بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 64 پست
خوب میبرتش بیمارستان چون میگه کسی روندارم اونابیان ببرن بهتره 

اونا برا عکس بیمارستان نمیبرن خدایی نکرده مریض بدحال رو‌میبرن که بستری کنن اونوقت هر کی بچش تب کنه زنگ بزنه اورژانس بیاد ببره بیمارستان اورژانس اژانس نیست که

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍

دخترت بهتره؟ ی جوری ببرش دکتر خیالت راحت بشه 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. تیکر حاجت رواییمه قبل از سال ۱۳۹۹. خدایا خودت کمکم کن دستمو بگیر من به بنده های خوبت توسل کردم و به تو توکل... ناامیدم نکن خودت میدونی من اصلا حالم خوب نیست حالمو خوب کن خدای ِ مهربون...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

بنظرم اول هول نشو اروم باش بتونی خودتو کنترل کنی بعدشم زنگ بزن اورژانس چیزیم نباشه بهت میگن چیزیم بود خب میبرن بیمارستان

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
1484
اونا برا عکس بیمارستان نمیبرن خدایی نکرده مریض بدحال رو‌میبرن که بستری کنن اونوقت هر کی بچش تب کنه ز ...

بعدش هم تا زنگ بزنه اورژانس خودش تشخیص میده و میگه که مهم هست یانه

متخصص دارن دیگه

چند روز پیش پسر من با شوهرم شوخی میکرد دست شوهرم محکم خورد به سر پسرم انقدر گریه کرد فکر کن اومد جلوی اتاقش از حال رفت چشاشو بست داد زدم تا چند ثانیه چشاشو باز کرد بغلش کردم میخواست بخوابه نذاشتم چند ساعت نخوابه و حالت تهوع نداشته باشه یعنی هیچی نشده

1334

زنگ زدم برادرشوهرم خونه بود میاد بچه ها الان دخترم بلند کردم ولی حالت تهوع هیچی نداره اب خورد باهام حرف زد گفت صدای خروسم میاد خودش لیوان اب کرد بالا نیورد 

بچه ها تاپیک اخرم‌درمورد دخترم میشه چیزی میدونید کمک‌کنید😍😘
زنگ زدم برادرشوهرم خونه بود میاد بچه ها الان دخترم بلند کردم ولی حالت تهوع هیچی نداره اب خورد باهام ...

اصلا نترس هیچیش نیست برای خاطر جمع هم ببر دکتر

چند روز پیش پسر من با شوهرم شوخی میکرد دست شوهرم محکم خورد به سر پسرم انقدر گریه کرد فکر کن اومد جلو ...

چنساعتی قشنگ بازی کرد بدو بدو 

اصلا نترس هیچیش نیست برای خاطر جمع هم ببر دکتر

میبرم بخدا من از استرس و تنهایی اینجا سوال پرسیدم چرا بعضیا جبه میگرن

1476
چنساعتی قشنگ بازی کرد بدو بدو 

خب همون دیگه الکی نبر الان ببری عکس میگیرن علاف میکنن ببین الان ما نمیبینیم که تو خودت مادرشی ببین حالش چطوره اینجا خیلی آدمو میترسونن ببین حالت تنوع نداره سرش درد نمیکنه ازش بپرس

خب همون دیگه الکی نبر الان ببری عکس میگیرن علاف میکنن ببین الان ما نمیبینیم که تو خودت مادرشی ببین ح ...

بیدارش کردم بزور قشنگ نگام کرد عادی بود یه لیوان ابم خورد انگاری حالت تهوعش خوب شده سوال مرسیدم حواب داد گفت مامان خابم میاد بزار بخابم ولی من زنگ زدم  بیان بخدا میخانن زار زار گریه کنم  

1508