2726
عنوان

کی بیداره؟میشه کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 26 پست
باشه ممنون  این چن روز هیچی غذا نخوره فقط شیر طبق سنش با آب چه میوه ای میتونم داروشو قاطی کنم ...

اب هویج نمیشه یه عرقی ام‌هست نوشته بودن مادر بخوره شیر بده ب بچه تبو پایین میاره الان‌یادم‌نیست.با اب‌لیمو سیرین؟

ابمیوه صنعتی ندی بهشا

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اب هویج نمیشه یه عرقی ام‌هست نوشته بودن مادر بخوره شیر بده ب بچه تبو پایین میاره الان‌یادم‌نیست.با ا ...

نه طبیعی میدم.آب هویج میشه منظورته؟ آب سیب چطوره.آب قند چی

2728
آب اثردارو رو کم نمیکنه؟ بعد باآب چه میوه هایی تو این سن میتونم بش بدم.8ماهشه

اب سیب و هویج‌و لیمو فک‌کنم‌بهتره ولی پرتغال هنوز زوده براش 

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
نه طبیعی میدم.آب هویج میشه منظورته؟ آب سیب چطوره.آب قند چی

اب قند نمیدونم

اب هویج‌اره میشه با اب سیب قاطی کنی یا خالی اب سیبم‌ک‌عالیه واسش ولی اب قند ب نظرم‌خوب نباشه چون‌ قند داره ب اون‌عادت میکنه میوه طبیعی باشه بهتره

لامصب خیلی تلخه قطره استامینوفن.کلا این چن روزم غذا آبمیوه هرجی بش میدم دهنشو صفت میبنده اشتهاش کورش ...

ان شالله زود خوب‌میشه.سوپ‌درست‌کن‌براش‌  شل با اونم‌میتونی قاطی‌کنی‌دارو رو

ان شالله زود خوب‌میشه.سوپ‌درست‌کن‌براش‌  شل با اونم‌میتونی قاطی‌کنی‌دارو رو

هرچی براش میپزم نمیخوره.مگه اینکه کاملاآبکیش کنم با قاشق بریزم دهنش.بالامیره وقتس بزورم میدم. یه ویروسه توشهرمون پخش شده 

دمیترون شربته عزیزم؟ ضدتهوعه؟چقد قبلش میدی بهش؟

آره عزیزم شربت ضدتهوعه ی رب یا نیم ساعت قبل غذا یادارو بهش میدم دیگه بالا نمیاره دوزشم الانم که بچم ده کیلو ۱۵ ماهس دوونیم سی سی هر ۸ ساعت میدم تا ۸ ساعتم تاثیر داره بعدم من همیشه درازکش بهش دارو میدادم بالا میاورد اگه حتما نشسته بهش بده ته حلقشم نریز که عق بزنه زیر زبونش بریز بالا نمیاره