2726
عنوان

توهم و فوبیا شدید دارم نسبت ب مرگ بیاین کمک😲😭

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 28 پست
وای منم همین طورم‌ و اینکه من حسم خیلی قویه یه حسی همیشه بهم میگه جوان مرگ میشم  و قبل سی سالگی ...

دقیقامنم  بخدا منمهمینجورم من بیشتر از مرگ‌ ازاین میترسم از خواب پاشم فلج  کامل بشم 😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یهو میگم نکنه مثلا من دندانپزشکی رفتم یا آندوسکوپ ایدز گرفته باشم ،تا چند روز درگیر ش میشم 

تا حالا فکرمیکردم خودم تنها اینطوزم خیالم راحت شد همه مثل همیم😂

2728

پارسال سینه هام موقع پریود درد میکرد تمام طول شب و روز گوگل میچرخیدمو گریه میکردم زار میزدم حتی وصیت نوشتم از همه حلالیت گرفتم داشتم میمردم

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤

من یه زمانی از مرگ می ترسیدم از پوچ شدن از نبودن خیلی  اعتقادات قوی نداشتم  تا اینکه اتفاقایی افتاد که دیدم مرگ اخرش نیست   یه روز یکی از کارگر ها بابام خواب می بینینه یه اقایی رو اون اقاهه به کارگر بابام می گه برو فلان روستا تو فلان شهر من مردم به بچه هام بگو دیگه سیاه نپوشن و شیونن نکنن بهشون بگو من زندم اسمش تو خواب بهش گفته بود خلاصه کارگر بابام اشفته بود

بعد به خانوادش می گه و میادش . اتفاق بعدی که افتاد  بیشتر اعتقادم شد این بود من  تالار عروسیمو انتخاب کرده بودم رزرو کرده بودیم ولی  یکی از دخترای فامیل که سید هم بود خواب دیده بود که تالار عوض می کنیم و جایی  که اصلا فکرشم نمی کردم گذاشتمش   من به دختر گفتمم بابا دست بردار  امکان نداره من از تالارم مطمئنم خلاصه اصلا واسم مهم نبود که به کس دیگه بگم  دیگه خوابشو واسه کسی نگفتم تا اینکه یه ماه بعدش که باشوهرم رستوران بودیم  بابا ومامانم زنگ زدن به گوشی شوهرم وگفتنش که تالار عوض کردیم و در کمال ناباوری دیدم خواب اون دختره راست بوده ودقیقا همون تالاری گرفتن که دختره تو خواب دیده بود

سردار سلیمانیم گفت زمانی خیلی اعتقادش قوی شده که یکی از دوستاش که الان شهید شده به اسم حسین پسر غلام حسین تو نت سرچ کن اسمش میاد یه  شب خواب می بینه دوتا از دوستاشون از خط برگشتن  و شهید شدن   و بعدش  فرداش اب جسد دوتا شون میاره خلاصه  واقعا ماوراطبیعه  وجود داره  و ادما واقعا نمی میرن پوچ نمی شن 

واقعا تو ایران زندگی انقد خوش میگذره که از مرگ انقدر میترسید؟

من از فلجی و کوری و اسیدپاشی بیشتر میترسم

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷