2726
عنوان

آیا نشانه لانه گزینیه یا مشکلی مث سرطان دارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 32 پست
اخه خونریزیه ها! جلوگیری هم طبیعی بوده...با اینکه بچه نمیخواستم فعلا اما ترجیح‌میدم باردار باشم تا ا ...

سرطان رو از كجا آوردى عزيزم خب گاهى هورمون بدن بهم ميريزه به خاطر استرس يا تغيير رژيم چاق شدن لاغر شدن ورزش كردن آب و هوا اينا همه ميتونه در جلو  انداختن پريودت تأثير داشته باشه 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا بدلیل کیست یا عفونت هست گاهی هم خون به طور کامل دوره پیش از لوله ها خالی نشده

دوره قبلیم سر سه روز پاک شدم در حالی ک همیشه ۶ روزه بودم ....الانم ک ده روز جلوتر شدم اونم ب شکل سیاه و عجیب...واقعا از نگرانی موندم چیکار کنم منتظرم صبح شه برم دکتر اگه صبح بشینن

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2728
چندین دلیل نوشته بود یکیش گفته بود سرطان...اخه من سمت راستم درد میکنه خیلی هم زود تر پریود شدم...اصن ...

منم تخمدان راستم به طرز وحشتناكى درد ميكرد كه بخاطر فوليكولى بود كه رسيده بود و بارور نشد 😔

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
دوره قبلیم سر سه روز پاک شدم در حالی ک همیشه ۶ روزه بودم ....الانم ک ده روز جلوتر شدم اونم ب شکل سیا ...

ای بابا من الان یه ساله که پریودم سیاهه😫😫😫😫

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
فدات ممکنه کیست باشه مثلا خخخ حالا سریع که نباید بری سراغ گزینه آخر

من اصلا امکان نداشت ده روز زودتر شم اونم ب این رنگ و ب این شدت خونریزی....روز اول من معمولا خیلی کم میاد...دوستان ببخشید دارم چندش حرف میزنم توروخدا

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
منم تخمدان راستم به طرز وحشتناكى درد ميكرد كه بخاطر فوليكولى بود كه رسيده بود و بارور نشد 😔

الهی این ماه بارور شه ب امید خدا....

عزیزم من اخه درد سمت راست هم دارم...درسته همیشع پریودی دردناکی دارم اما این مدت بین دو پریودم درد زیادی ناحیه راست شکم داشتم ک الانم دیگه ناغافل پریود شدم زودتر از موعد و ب رنگ بد و رقیق...خیلی میترسم...

خب منم که میگم ممکنه کیست باشه حتما برو دکتر و سونو بده 

حتما میرم ....تو پریودی هم قابل تشخیص هست؟ خدا کنه کیست باشه چیز خطرناکی نباشه من خیلی ترسو هستم از بیماری میترسم زیاد

عزیز دلم شما هم برو سونو بده خیال خودت راحت کن...من واسه شما هم دعا میکنم....الهی مریضی از همه ب دور باشه...شما هم یه سونو بده 

عزیزم من اخه درد سمت راست هم دارم...درسته همیشع پریودی دردناکی دارم اما این مدت بین دو پریودم درد زی ...

مطمئن باش بارداری یا یه کیست و ایناست انشالله که سالمی نگران نباش

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
حتما میرم ....تو پریودی هم قابل تشخیص هست؟ خدا کنه کیست باشه چیز خطرناکی نباشه من خیلی ترسو هستم از ...

عزیزم یه لطفی هم بکن دیگه هیچوقت راجع به علایمت حالا هر علایمی مربوط به هر قسمت بدن فرقی نمیکنه،

راجع به بیماری تو نت سرچ نکن!!!!!

جدی میگم

نو نت یه چیزایی رو نوشتن یه چیزایی رو نه،یه چیزایی کلی گفته شده و بررسی تخصصی نشده ووو....از همه مهمتر اینکه هیچ منبع معتبری هم نداره پست ها

در کل به مطالب نت اعتمادی نیست

2706