2726

سلام دوستان

من دقیقا ۲۰ روز پیش پریود شده بودم و حالا هم امشب باز پریود شدم....خیلی ناراحتم چون رنگش سیاهه و من هیچوقت پریودیم سیاه و رقیق نبوده...در ضمن هفته ی پیش هم مدام سمت راستم درد میکرد ک اذیت میشدم...خیلی میترسم...کمکم میکنین؟

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😳 اين چه حرفيه سرطان خدا نكنهههههه حتى اسمشم نبر چه برسه بهش فكر كنى

مال منم عين شما شد اينسرى خون سياه بود  با دكتر تماس گرفتم گفت مشكلى نداره بخاطر قرصاى هرمونيه

خون لانه گزينى صورتيه اينو هميشه يادت باشه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
فكر كنم باردارى عزيزم

اخه خونریزیه ها! جلوگیری هم طبیعی بوده...با اینکه بچه نمیخواستم فعلا اما ترجیح‌میدم باردار باشم تا اینکه سرطان...خیلی میترسم...دعام کن دوست عزیز

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
حالا چرا ذهنت رفت سمت سرطان عزیزم هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه!

اخه زده بود سرطان هم همین علاعم داره منم مدتیه درد سمت راست دارم ....دعام کنین 

😳 اين چه حرفيه سرطان خدا نكنهههههه حتى اسمشم نبر چه برسه بهش فكر كنى مال منم عين شما شد اينسرى خون ...

مرسی عزیزم ممنونم مهربون خیالم راحت کردین کمی

سیاه بودن نشانه سرطانه؟؟؟

چندین دلیل نوشته بود یکیش گفته بود سرطان...اخه من سمت راستم درد میکنه خیلی هم زود تر پریود شدم...اصن فرق داره با همیشه...دردم واسه چیه یعنی

لانه گزینی ینی چی؟

يعنى وقتى لقاح صورت ميگيره و تخمك بارور شده به سمت رحم ميره به ديواره ى رحم ميچسبه ديواره رو كمى دخم ميكنه كه ممكنه كمى خون بياد از واژن دفع شه كه رنگش صورتيه و قبل از موعد پريود مياد معمولا

كه بهش ميگن لانه گزينى يعنى طرف باردار شده

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2706