1600
1541

سلام دوستان

من دقیقا ۲۰ روز پیش پریود شده بودم و حالا هم امشب باز پریود شدم....خیلی ناراحتم چون رنگش سیاهه و من هیچوقت پریودیم سیاه و رقیق نبوده...در ضمن هفته ی پیش هم مدام سمت راستم درد میکرد ک اذیت میشدم...خیلی میترسم...کمکم میکنین؟

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

😳 اين چه حرفيه سرطان خدا نكنهههههه حتى اسمشم نبر چه برسه بهش فكر كنى

مال منم عين شما شد اينسرى خون سياه بود  با دكتر تماس گرفتم گفت مشكلى نداره بخاطر قرصاى هرمونيه

خون لانه گزينى صورتيه اينو هميشه يادت باشه

خدايابمنم يه نينى تودلى بده خيلى گناه دارم😔
فكر كنم باردارى عزيزم

اخه خونریزیه ها! جلوگیری هم طبیعی بوده...با اینکه بچه نمیخواستم فعلا اما ترجیح‌میدم باردار باشم تا اینکه سرطان...خیلی میترسم...دعام کن دوست عزیز

8
سیاه بودن نشانه سرطانه؟؟؟

چندین دلیل نوشته بود یکیش گفته بود سرطان...اخه من سمت راستم درد میکنه خیلی هم زود تر پریود شدم...اصن فرق داره با همیشه...دردم واسه چیه یعنی

لانه گزینی ینی چی؟

يعنى وقتى لقاح صورت ميگيره و تخمك بارور شده به سمت رحم ميره به ديواره ى رحم ميچسبه ديواره رو كمى دخم ميكنه كه ممكنه كمى خون بياد از واژن دفع شه كه رنگش صورتيه و قبل از موعد پريود مياد معمولا

كه بهش ميگن لانه گزينى يعنى طرف باردار شده

1396
اخه زده بود سرطان هم همین علاعم داره منم مدتیه درد سمت راست دارم ....دعام کنین 

فدات ممکنه کیست باشه مثلا خخخ حالا سریع که نباید بری سراغ گزینه آخر

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه خونریزیه ها! جلوگیری هم طبیعی بوده...با اینکه بچه نمیخواستم فعلا اما ترجیح‌میدم باردار باشم تا ا ...

سرطان رو از كجا آوردى عزيزم خب گاهى هورمون بدن بهم ميريزه به خاطر استرس يا تغيير رژيم چاق شدن لاغر شدن ورزش كردن آب و هوا اينا همه ميتونه در جلو  انداختن پريودت تأثير داشته باشه 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . . .💖
معمولا بدلیل کیست یا عفونت هست گاهی هم خون به طور کامل دوره پیش از لوله ها خالی نشده

دوره قبلیم سر سه روز پاک شدم در حالی ک همیشه ۶ روزه بودم ....الانم ک ده روز جلوتر شدم اونم ب شکل سیاه و عجیب...واقعا از نگرانی موندم چیکار کنم منتظرم صبح شه برم دکتر اگه صبح بشینن

چندین دلیل نوشته بود یکیش گفته بود سرطان...اخه من سمت راستم درد میکنه خیلی هم زود تر پریود شدم...اصن ...

منم تخمدان راستم به طرز وحشتناكى درد ميكرد كه بخاطر فوليكولى بود كه رسيده بود و بارور نشد 😔

1578