1600
1605

کار دارم😒وقتی برای خواب ندارم

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀     میخوای لاغرشی؟ کلیک کن                                                        

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

8

من از سال ٩٣ كه عضو تي ني سايت شدم تا يك ماه پيش فقط ٣٠٠ كامنت گذاشته بودم اينجا.

از يه ماه پيش كه وارد ماه نه بارداري شدم و شب زنده دار شدم  بالاي هزارو پونصدتا😂

توجههههههه لايكم نكنيد ممنون
1601

خدا همه زن و شوهرا رو واسه همدیگه حفظ کنه، وقتی نیستن قدرشونو میدونیم.

شوهرم سرکاره خوابم نمیبره😖 اون اتاقم یه زن و شوهر مهمون دارم که خوابن دیگه بدتر! شوهرم نباشه مهمون داشته باشم یه جوریم اصن😕

من اصلا خوابم نمیاد خیلی دوس دارم حرف های خنده دار بشنوم اما همه تایپیکا فاز غم گرفتن 😂

ی تاپیک بود من جیشیدم ب خودم از بش خندیدم برو بخون دلت شاد میشه 

عمم افتاد تو قبر پدرشوهرم

1578