2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من خوندم اصلا خوب نيست خيلي دركتو ميبره بالا نميتوني اين دنيارو تحمل كني يهتره نخونيش و تو دنياي ...

نه من که رشتم علوم سیاسی از روی کنجکاوی پرسیدم میگم رو اعتقادات دینی و خدا تاثیر داره چون میگن داره

میشه برای آرامشم یه صلوات بفرستی؟❤ یا امام حسن💚
منم عزیزم خوندم. بنظرم نرو. این رشته خییییییلی جنبه میخاد. یعنی باید به درجه ای برسی که مبحثاش از حق ...

نه عزیزم من برای خودم نپرسیدم ... دوست داشتم نظر کسایی که فلسفه میخوننو بدونم چون شنیده بودم رو آدم تاثیر داره

میشه برای آرامشم یه صلوات بفرستی؟❤ یا امام حسن💚

من خوندم .الان ارشد دانشگاه تهران می خونم بعدش هم ان شاالله دکتری .

فلسفه میتونم بگم بهترین رشته ی دنیاس.باهاش عمیق تر میشی .مثل یه عینک میمونه که وقتی بزنه جهان رو بهتر میبینی.

ولی اگه برای شغل و پول زیاد اینا میخای،یا برو خارج فلسفه بخون یا تو ایران انتخابش نکن چون پول زیاد و شغل عالی نیس .

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2714
نه من که رشتم علوم سیاسی از روی کنجکاوی پرسیدم میگم رو اعتقادات دینی و خدا تاثیر داره چون میگن داره

منم ارشد علوم سیاسی خوندم.عاشقشم

کاملا بستگی به خود طرف داره

یه همکلاسی داشتم کلا خدا رو منکر بود

ولی استادایی داشتیم بینهایت مذهبی

بزرگترین فیلسوف مشایی ایران ابن سینا بوده که همه مبانی اسلام رو ثابت کرده با فلسفه و متطق البته به جز معاد جسمانی که خودش معترف شده که نمیشه با عقل انسان ثابتش کرد ولی چون اسلام گفته میپذیرم

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

بستگی داره چه فلسفه ای باشه .

من لیسانسم فلسفه اسلامی بود .ارشد فلسفه غربم 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بلع ك داره

بره من داشته

كلا نگم بهتره

دنيارو ي طور ديگه و منطقي تر از هميشه ميبيني

ي چيزاي ك نبايدو ميفهمي و خودت در عذاب ميموني و خلسه

من خوندم .الان ارشد دانشگاه تهران می خونم بعدش هم ان شاالله دکتری . فلسفه میتونم بگم بهترین رشته ی ...

چه جالب که دانشگاه تهرانی

دکتر مالک شجاعی رو میشناسی؟تدریس میکنه الان؟

دکتر قوام صفری چطور؟هنوز هستش؟

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
چه جالب که دانشگاه تهرانی دکتر مالک شجاعی رو میشناسی؟تدریس میکنه الان؟ دکتر قوام صفری چطور؟هنوز هس ...

من گرایشم فلسفه دین هستش که دانشکده اش تو مفتحه.دکتر کشفی و قراملکی و...می شناسم

نه عزیزم من برای خودم نپرسیدم ... دوست داشتم نظر کسایی که فلسفه میخوننو بدونم چون شنیده بودم رو آدم ...

فلسفه خیلی خوبه. انقد درگیرت میکنه که احساس میکنی  تا حالا هیچ بودی😊 تازه میفهمی دنیا دست کیه. کی بوده و چی شده. باید با روحیاتت سازگار باشه. من یه کتاب از علامه آملی *معرفت نفس* خوندم از غذا و خوراک چند روز افتادم. خودم  راهنمای کتاب منطق ۲ رشته ی فلسفه رو تالیف کردم😍

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
فلسفه خیلی خوبه. انقد درگیرت میکنه که احساس میکنی  تا حالا هیچ بودی😊 تازه میفهمی دنیا دست کیه. ...

الان دکتری دارین؟

2706