2733
2734

سلام وقت بخیر.من تیرماه  IVF ناموفق داشتم.بعد از اون در تاریخ ۲۰مرداد و بعد ۲۰شهریور به مدت ۴روز پریود شدم.این دوره درست روز موعد پریود که ۲۱مهر ماه بود لکه ضعیف صورتی به مقدار کم دیدم.از چند بی بی چک استفاده کردم که غیر از دو تا بقیه هاله انداخته بودن.اوایل پررنگ تر بود و به مرور تستهای بعد کمرنگ تر میشد.تکرر ادرار خیلی شدید و با حجم زیاد دارم با وجود اینکه به ندرت آب میخورم.گاهی در یک ساعت سه یا چهار بار باید برمwc. تا چند روز پیش نفخ شدید داشتم و کمتر شد تا اینکه الان ندارم.تهوع صبح و آخر شب دارم ولی در حدی نیست که آزار دهنده باشه.سوزش معده و سرگیجه هم دارم.و بعضی از حالتهای دیگه که منو به بارداری مشکوک کرده

نظر شما درباره این حالتها چیه؟دلیل خاصی میتونه داشته باشه مثل کیست که البته سابقه نداشته یا...

چه مشکلی داشتی ای وی اف کردی؟؟

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه مشکلی داشتی ای وی اف کردی؟؟

مشکل ضعیف بودن اسپرم همسرم ولی چون خوب شده بود گفتن طبیعی اقدام کنید ماهم پنج ساله منتظریم واسه همین IVFکردیم که زودتر به نتیجه برسیم ولی متاسفانه نشد

2738
راستش از بس آزمایش منفی دیدم میترسم قبل مثبت شدن بی بی چک برم

عزیزدلم علائم بارداری داری،عقب انداختی،مشکل شوهرت هم برطرف شده از همه مهمتر بی بیچکت هاله داره پس نگران نباش فردا حتما برو آزمایش خبر مثبت شدنشو بهمون بده 

عزیزدلم علائم بارداری داری،عقب انداختی،مشکل شوهرت هم برطرف شده از همه مهمتر بی بیچکت هاله داره پس نگ ...

امیدوارم همینطور باشه که میگی

ممنون از دلگرمیاتون

اما اگه بارداری بود باید پررنگ تر میشد نه اینکه به مرور نا پدید شه

امیدوارم همینطور باشه که میگی ممنون از دلگرمیاتون اما اگه بارداری بود باید پررنگ تر میشد نه اینکه ...

منم بیبی چکم یه هاله خیلی کمرنگ داشت و باردار بودم، انشالا هر چی صلاحته همون بشه عزیزم

2706