2726
عنوان

چیکار کنم

105 بازدید | 14 پست

خانوما نمیدونم پستای قبلیمو دیدین یا نه...برا کسایی که نخوندن باید به طور خلاصه بگم یک ساله ازدواج کردم و بیست و خرده ای سن دارم به خاطر کتک زدن و اخلاقای بد شوهرم اومدم چند روزه خونه ی مامانمم..شوهرمم نه زنگی نه تماسی نه سراغی هیچی...از خداشه من قهر کنم....حالا اینا به کنار ...من راستش این چند روز که خونه ی مامانم بودم به خیلی چیزا فکر کردم از جمله اینکه اگه همینطوری پیش رفت و سراغی ازم نگرفت منم مجبورم اقدام کنم برای شکایت و روند دیگه و حتما باید از همین الان مستقل باشم که حداقل دستم تو جیب خودم باشه، راستش خونوادم آدمای نداری نیستن بلکه متوسط هستن ولی من اصلا و به هیچ وج روم نمیشه ازشون پول بگیرم به قول معروف دیگه دستم تو سُفرشون نمیره حالا یه سوال یا راهنمایی دارم از خواهرام که شما باشید..راستش من مدرک دانشگاهی هم دارم ولی به درد نمیخوره،هیچ تخصصی هم ندارم از کامپیوترم چیزای ابتدایی بلدم چون چندساله که کامپیوترم خراب بوده و کامپیوتر و لب تاب نداشتم..دلم میخاد یه جا برم حداقل منشی بشم ولی هرچی توی آگهی هارو نگاه میکنم می بینم نوشته منشی وارد به کامپیوتر و حسابداری و اکسل و...منم که هیچ کدومو بلد نیستم و فعلا هیچ هزینه ای برای رفتن به کلاس و یاد گرفتن اینجور چیزا ندارم،فقط یه فروشندگی لباس میشه برم که اونم سر و وضع آنچنانی میخاد همه جا که من ندارم و خونوادمم نمیزارن بیرون اونطوری بگردم...خلاصه به همه ی کارا فکر کردم حتی کار در منزل ولی هرچی گشتم دیدم دیگه کار در منزل نیس و اون قدیما بود که جعبه و اینا چسب میزدن  و تازه میگن سود کمی داره نسبت به کاری که میبره خلاصه سرتونو درد نیارم که موندم حسابی تو گِل..نمیدونم چیکار کنم یه کاری در شَان میخام و نیمه وقت..به خدا پول یه ویزیت دکتر ندارم یه آزمایش باید برم بدم از خجالتم مامانمو انداختم جلو که از بابام پول آزمایشو بگیره...خلاصه که در حقم خواهری کنید اگه راهی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید من خواهرای خوبی ندارم شما جای اونا امشب راهنماییم کنید

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)

اولا هرجا آگهى ديدى كه خيلى پافسلرى به تخصص نكردن،زنگ بزن و صحبت كن.خيلى جاها واسه كلاس نوشتن وارد به كامپيوتر.كارايى مثل پرينت گرفتن و اصول اوليه ورد و اكسل خيلى راحتن.ميتونى با سرچ تو گوگل از طريق گوشيت هم ياد بگيرى.

واسه شما كه هزينه كلاس ندارى من بهت كار تو آرايشگاه يا خياطى رو پيشنهاد ميدم.خيلى جاها به عنوان نظافت،يا انجام أمور اوليه نيرو جذب ميكنن.البته حقوق نميدن،يا خيلى كم ميدن.ولى خوبيش اينه بعد چند ماه ياد ميگيرى وميتونى كار كنى.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اولا هرجا آگهى ديدى كه خيلى پافسلرى به تخصص نكردن،زنگ بزن و صحبت كن.خيلى جاها واسه كلاس نوشتن وارد ب ...

من کتفم در رفته دوسال پیش ...هنوز که هنوزه درد میکنه نمیتونم کار آرایشگری بکنم ولی ممنون به بقیه ی صحبتاتون فکر میکنم

در اولين فرصت هم بى سر و صدا برو مهرت رو اجرا بذار تا دهن شوهر بى فكرت سرويس شه.حتما يادت باشه تو بو ...

جدی میگی؟؟منه خنگو بگو که میخاستم برم بهش بگم بیا توافقی یه مقدار از مهریمو بده وگرنه میرم میزارم تجرا

جدی میگی؟؟منه خنگو بگو که میخاستم برم بهش بگم بیا توافقی یه مقدار از مهریمو بده وگرنه میرم میزارم تج ...

اصلا اين كار و نكن.مهرت حقته.اول تكليف اين و رو سن كن بعد شروع كن به توافق كردن

اصلا اين كار و نكن.مهرت حقته.اول تكليف اين و رو سن كن بعد شروع كن به توافق كردن

ولی شوهرم خیلی جَلَبه و آشنا هم زیاد داره...کلا میدونم اگرم برم دنبالش چیزی دستمو نمیگیره....فقط یه زرنگی که خودم کردم این بود که طلاهامو با خودم اوردم خونه مامانم

ولی شوهرم خیلی جَلَبه و آشنا هم زیاد داره...کلا میدونم اگرم برم دنبالش چیزی دستمو نمیگیره....فقط یه ...

اگه زرنگ بود زنش و از دست نميداد.خدا پشت و پناهت باسه،انشالا كه بى دردسر حقت رو ميگيرى

مرسی خواهری..دعام کن

به نظر من فعلا تا یه کاری پیدا کنی یه تیکه ووچولو از طلات رو بفروش که انقدر اذیت نشی

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
2706