2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باز سردردم شروع شده ها😁🙄 دوس دارم یه سنگ بردارم مغزمو بترکونم انقد درد نگیره

میگم شاید بخاطر بیداری در شب باشه یا مثلا ممکنه میگرن باشه

در آستانه پیری ، گلایه از شب دنیا ، بد است مرد حسابی ... به احترام دیازپام ، بدون قصه و بوسه ، تلاش کن که بخوابی
اونم خیلی بده اصلا جوون خیلی سخته چقدم زیاد شده 

اره عزیزم یه زمانی پیرزن پیرمردا میمردن

طرف میمرد کسی نمیپرسید چرا چون پیر بودن میمردن دیگه

حالا الان همه جوونا دارن بخاطر بیماری و تصادف میمیرن و این دردناک ترینه

همیشه دعا میکنم میگم خدایا مرگ رو از جوونا دور کن

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2728
نه اطرافه ما همه پسره جونن اکثرا حتی سه چهارتاشونم تو همین خیلی نزدیکیامون تو سال ۹۸ خودکشی کردن&nbs ...

اطرافیان ماهم یه پسر ۲۵ساله خودکشی کرد مرد یه پسر دیگه همین سن خودکشی کرد بابا چشونه آخه من خیلی ناراحت نیشم واسه مرگ جوون

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
چند ماه پیش دختر همکار شوهرم سرطان کبد داشت همه زندگیشونو فروختن خرجش کردن حتی پیوند هم جواب نداد فو ...

سرطان کبد از بدترین هاست تقریبا مرگ حتمیه

در آستانه پیری ، گلایه از شب دنیا ، بد است مرد حسابی ... به احترام دیازپام ، بدون قصه و بوسه ، تلاش کن که بخوابی
میگم شاید بخاطر بیداری در شب باشه یا مثلا ممکنه میگرن باشه

دیروز رفتم سی تی اسکن

دکترمم تشخیص میگرن داد جوابم چندروز دیگه اماده میشه ولی میگفت این که میگی یا استرسه یا میگرن

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
اره عزیزم یه زمانی پیرزن پیرمردا میمردن طرف میمرد کسی نمیپرسید چرا چون پیر بودن میمردن دیگه حالا ا ...

ببین اینایی که من دیدم و شنیدم تصادف سکته سرطان زایمان حاملگی خودکشی از دلایل مرگشون بوده خیلی ناراحت کننده ست 

اطرافیان ماهم یه پسر ۲۵ساله خودکشی کرد مرد یه پسر دیگه همین سن خودکشی کرد بابا چشونه آخه من خیلی نار ...

اینجا که چندتا سره پول به خاطره اوضاعه بده جامعه

یکی زنش ازش جدا شد 

یکیشم که بچه سن بود یکیو میخواست مامان باباش براش نگرفتن

چند ماه پیش دختر همکار شوهرم سرطان کبد داشت همه زندگیشونو فروختن خرجش کردن حتی پیوند هم جواب نداد فو ...

خدای من 😢😢😢😢

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️

وای چه کم سن و سال  جوون که میمیره پدر مادرش نابود میشن

دیروز رفتم سی تی اسکن دکترمم تشخیص میگرن داد جوابم چندروز دیگه اماده میشه ولی میگفت این که میگی یا ...

خب خدا رو شکر خطر جدی نبوده .. باز اگه میگرن نباشه خیلی بهتره ... امیدوارم همون استرس باشه که زود هم رفع بشه

2706