2703
2553
عنوان

ظاهر زندگی تون با باطنش یکیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 49 پست

نه‌ چون پدرشوهرم میلیاردر هست همه فکر میکنن مام وضعمون خوبه در صورتی که شوهرم 2500حقوق میگیره از باباش مخصوصا خانوادم اصلا باور نمیکنن و میگن شوهرت پولداره و به تو نمیگه این بیشتر عذابم میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زندگيم آره.اما هيچكس نميدونه پشت اين ظاهر آرومم چه طوفانيه

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
نه خانوادم یه مشکلاتی دارن که شوهرم فقط 20 درصدش رو میدونه من داغونم از این جهت...بیشتر از اونچه ف ...

الهی

خدا به حق اولیاءش مشکل خانواده رو برطرف کنه

إنني لا أخبر أحدًا بك ، لكنكَ تفيض من عينايْ 🪐
2720

نه اصلا 

در ظاهر و دربرخورد با بقیه من یه دختر شاد و خوش رفتار و خوشحالم ولی در باطن اصلا اینطور نیست

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2714
نه اصلا  در ظاهر و دربرخورد با بقیه من یه دختر شاد و خوش رفتار و خوشحالم ولی در باطن اصلا اینط ...

خیلی امضات زشته.

من لایکمو پس میگیرم. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
گمونم آره ولی سعی می‌کنم ظاهر بدتر از باطن باشه چون خیلی وقتا خوبی باطن رو نشون دادم و چشم خوردیم.& ...

مام چشم خوردیم شوهرم از کارش اخراج کردن۴ساله دارم تقاص پس میدم مارو تو نامزدی خیلیا خاستن جدا کنن زنداییم ب خاهرشوهرم ز زده بود پشتم انقد حرفای بر زده بود ک اله بله با پسرا هس چون شوهرم کارش وضعیتش اون موقع خیلی خوب بود وقتی اخراج شد خوشحالترین بود زنداییم ولی من هنوزم ک هنوزه اصلن ب روش نیاوردم هععععععی خدا جواشو بده واسمون دعا کنین شوهرم ی کار خوب پیدا کنه

مام چشم خوردیم شوهرم از کارش اخراج کردن۴ساله دارم تقاص پس میدم مارو تو نامزدی خیلیا خاستن جدا کنن زن ...

الهی آمین عزیزم

انشالله گره از مشکلت باز شه

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
خیلی امضات زشته. من لایکمو پس میگیرم. 

مجبور نیستی بخونی 😊

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2706