2737
2734
عنوان

داره اخر هفته میشههه...

184 بازدید | 13 پست

قبلم از وسط نصف میشه از پیش مامانن میرم پیش شوهرم

الان که پیش شوهرم نیستم دلم‌تنگشه

وقتی پیش شوهرمم دلم تنگ مامانمه

نمیدونم چیکار کنم 

این وسط دارم له میشم

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه ازدواج کردی

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره
2731
پیش هر دو تا شون باش خب 

چطوری

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
تازه ازدواج کردی

عقدم

2738
قلب😐

ببخشید حواسم نبود

من متوجه منظورت نشدم، کجا میری ،کجا هستی چرا فقط یکی شونو میتونی ببینی 

خونه شوهرم خیلی دور از خونه ماست

عقدم

عادیه عشقم 99درصد ک خودم شامل‌ بودم ایجور بود یکم بگذره عادت میکنی پیش شوهرت باشی

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره
عادیه عشقم 99درصد ک خودم شامل‌ بودم ایجور بود یکم بگذره عادت میکنی پیش شوهرت باشی

خیلی گذشته اما درست نشده